10 Aralık 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“Diğerleri Olma! SEN Ol!”
12 Nisan 2011 Salı 15:19

“Diğerleri Olma! SEN Ol!”

Üç gün sürecek olan “2. Girişimcilik Günleri” DAÜ’de başladı

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers – Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü) Öğrenci Kulübü tarafından düzenlenen ve üç gün sürecek olan “2. Girişimcilik Günleri”, “Diğerleri Olma! SEN Ol!” teması ile dün başladı.

 

Saat 10.30’da, DAÜ Mehmet Tahiroğlu Salonu’nda başlayan “2. Girişimcilik Günleri”nin açılış konuşmasını DAÜ Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan Amca gerçekleştirdi. Açılış konuşmasının ardından Internet Girişimcisi Nurettin ÖZDOĞAN tarafından “20’li Yaşlarda İnternet Girişimcisi Olmak” konulu konferans verildi. Saat 12.30’da “2. Girişimcilik Günleri” Grupfoni Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Tuğçe Çinkitaş’ın “Rekabet Yoğun Bir Sektörde Start – Up Olmak” konulu konferansı ile devam etti. Dün üçüncü ve son konferansı ise, saat 14.30’da, KKTC Telsim Bireysel Satış Müdürü Recep Pehlivan tarafından verildi.

 

Bugün ve yarın devam edecek

Bu ve Yarın devam edecek olan “2. Girişimcilik Günleri”nde dünkü isimlerin dışında Cisco Orta Asya CEO’su Ali Kuralkan, Modacı Barbaros Şansal, Grupfoni Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Burak Hatipoğlu, Girişimci Yönetici Fatmanur Erdoğan, MG Danışmanlık Genel Müdürü Gülsüm Çıracı, Winnovateam.com Kurucu Başkanı M. Gökhan Karatoy, Microsoft Akademik Programlar Yöneticisi Mehmet Tunçkanat ve Düşün Taşın Derneği Başkanı Selim Çavuş öğrencilerle buluşarak girişimcilik hikayelerini ve iş dünyasını anlatacaklar. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ