16 Ekim 2018 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Devlet Piyangosu devretti!
19 Nisan 2011 Salı 14:13

Devlet Piyangosu devretti!

100 bin TL'lik ikramiye devretti, yeni ikramiye 150 bin TL!

Devlet Piyangosu 13 Nisan çekilişinde 100 Bin TL'lik Büyük İkramiye devretti. 4 Mayıs Çarşamba günü yapılacak yeni çekilişte büyük ikramiye 150 Bin TL’ye yükseldi…

 

Dünyanın kazanma şansı en yüksek piyangosu olarak gösterilen, KKTC Devlet Piyangosu'nda, 13 Nisan çekilişi gerçekleştirildi.

 

BRT'den canlı olarak yayınlanan çekilişte, büyük ikramiye devretti. 4 Mayıs'ta yapılacak yeni çekilişe, devreden Devlet Piyangosu'nda, büyük ikramiye 150 Bin TL'ye yükseldi.

 

Piyangolar Sorumlusu Mustafa Özgür Piro'nun yaptığı açıklamada, 4 Mayıs'ta büyük ikramiyenin şanslısının olmaması halinde bilet son kez devredecek. Her zaman olduğu gibi bu kez 200 bin TL mutlaka şanslısını bulacak.

 

Sporculara Jest

 

4 Mayıs Devlet Piyangosu'nun ön yüzü bir önceki çekilişinde, olduğu gibi yine özel bir serinin devamı oluyor. Melis Redif ile başlayan seri ile ülkemizin başarılı sporcuları ve takımlarının fotoğrafları, Devlet Piyangosu'nun ön yüzünde kullanılarak, başarıya karşılık anlamlı bir jest olma özelliğini taşıyor.

 

BRT’den canlı yayınlanacak

 

4 Mayıs çekilişi için hazırlanan biletlerde bu kez ülkemizin başarılı takımlarından Beşparmak Hentbol Takımı'nın fotoğrafı yer alıyor. Çekiliş her zaman olduğu gibi BRT Aile TV'den canlı yayınlanacak. 20.30-22.00 saatleri arası yayınlanan müzik programı içerisinde gerçekleşecek çekilişle, devreden büyük ikramiyenin yeni sahibi aranacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ