19 Ekim 2018 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Dereboyu yarın kapatılıyor!
06 Mayıs 2011 Cuma 11:01

Dereboyu yarın kapatılıyor!

Dereboyu’nda 7 canlı performans-7 DJ ile alış veriş şöleni düzenlenecek

Adem KAVAZ

 

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB), İktisat Bankası ve Dereboyu Esnaflar Birliği sponsorluğunda yarın saat 10.00-24.00 saatleri arasında Dereboyu’nda alış veriş şöleni düzenlenecek.

 

Dün Golden Tulip Otel’de düzenlenen basın toplantısına İktisat Bankası Genel Müdürü Bülent Berkay, Banka Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Melih Karavelioğlu, Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) As Başkanı Özel Kadıoğlu, Dereboyu Esnaflar Birliği yetkilileri, İktisat Bankası çalışanları, LTB yetkilileri ile basın mensupları katıldı.

 

 

Kadıoğlu: Sadece rutin işler yapmıyoruz

 

Düzenlenen basın toplantısında ilk sözü alan LTB As Başkanı Özel Kadıoğlu, belediye olarak hem İktisat Bankası hem de Dereboyu esnafıyla birlikte yarın akşam alış veriş şöleni düzenleyeceklerini belirtti.

 

Şölende birçok sahnenin kurulacağını ve katılımcılara müzik keyfinin de yaşatılacağını ifade eden Kadıoğlu, çocuklar içinde geniş kapsamlı etkinlikler düzenleyeceklerini söyledi. As Başkanı Özel Kadıoğlu son olarak belediye olarak rutin işlerin yanı sıra sosyal sorumluluk etkinleri de düzenlediklerini dile getirdi.

 

 

Berkay: Şölen festival havasında geçecek

 

İktisat Bankası Genel Müdürü Bülent Berkay ise, “Birlikten güç doğar, onu sergilemek için buradayız” diyerek başladığı konuşmasında Kıbrıs’ın en büyük üçüncü bankası olduklarını vurguladı. Berkay, “Şölene katkı koymak istedik. SmartCard üyeleri yapacakları alışverişlerinde 10 taksit yapabilme fırsatı bulacaklar. Umarım şölen festival havasında geçer. Katkı koyan herkese teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

 

Festival programı hakkında detaylı bilgi veren İktisat Bankası Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Melih Karavelioğlu, şölende 7 canlı performans ve 7 DJ olacağını ifade etti.

 

Karavelioğlu, “Düzenlenecek olan şölene Sancılı İnek, Fikri Karayel, Grup Frekans, Stranfe Unioni Grup Rast, Grup Sos ve Grup Project ile Capital Radyo DJ’lerinin katkı koyack. Ayrıca Çalar Saat’in de kitap okuma etkinliği düzenleyecek” ifadelerini kullandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ