19 Kasım 2017 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Derbi Doğan’ın
27 Nisan 2011 Çarşamba 13:50

Derbi Doğan’ın

C Grubu’nun derbisinde Doğan, Türk Ocağı’nı mağlup etti

Tamek U-14 Ligi’nde dördüncü hafta geride kaldı. A, B, D ve E Gruplarında liderler yerlerini korurken C Grubu’nda liderliğe Gönyeli yükseldi.

Ligin dördüncü haftasında C Grubu’nda Girne’de klasik bir Limasol derbisi olan Türk Ocağı- Doğan Türk Birliği karşı karşıya geldiler. Karşılaşmayı 4-1 kazanan Doğan Türk Birliği oldu.

 

Karşılaşmalarda toplam 63 gol kaydedilirken bu gollerin 37 tanesi D Grubu’nda kaydedildi. Haftanın en farklı galibiyetini D Grubu’nda Çanakkale’yi 19-2 mağlup eden Mağusa Türk Gücü takımı elde etti.

 

Dörtyol-Değirmenlik karşılaşması Değirmenlik’in, Binatlı-Yalova karşılaşması ise Binatlı’nın sahaya çıkmamaları nedeniyle oynanamadı.

 

Tamek U-14 Ligi’nin 4’üncü haftasını A Grubu’nda Yenicami, B Grubu’nda Dörtyol, C Grubu’nda Gönyeli, D Grubu’nda Mağusa Türk Gücü ve E Grubu’nda Yalova lider olarak tamamladılar.

 

4’üncü Hafta Toplu Sonuçlar

Tamek U-14 Ligi A Grubu

Hamitköy-Yenicami: 0-5

Gündüz T.Onay-Çetinkaya: 5-2

K.Kaymaklı (BAY)

 

Tamek U-14 Ligi B Grubu

Dörtyol-Değirmenlik: 0-3 (hükmen)

Vadili-Cihangir: 0-3 (hükmen)

Paşaköy (BAY)

 

Tamek U-14 Ligi C Grubu

Gönyeli-1907 F.Akademisi: 3-2

Türk Ocağı-Doğan TB: 1-4

Akdeniz S.B. (BAY)

 

Tamek U-14 Ligi D Grubu

Mağusa TG-Çanakkale: 19-2

Canbulat-Maraş G.: 1-15

Mağusa İ.Y.- (BAY)

 

Tamek U-14 Ligi E Grubu

Lefke-Denizli: 3-1

Binatlı-Yalova: (Binatlı sahaya çıkmadı)

Baf Ü.Yurdu (BAY)

 

5’inci Haftanın Programı

30 Nisan 2011, Cumartesi (Saat:10.30)

Tamek U-14 Ligi A Grubu

Hamitköy Stadı’nda

Hamitköy-Çetinkaya

Lefkoşa Şht.H.Ruso Stadı’nda

K.Kaymaklı-Gündüz T.Onay

 

Tamek U-14 Ligi C Grubu

Gönyeli Stadı’nda

1907 F.Akademisi-Türk Ocağı

Girne Pia Bella Sahası’nda

Akdeniz SB-Gönyeli

 

Tamek U-14 Ligi E Grubu

Denizli Sahası’nda

Denizli-Binatlı

Güzelyurt Zafer Stadı’nda

Baf Ü.Yurdu-Lefke

 

1 Mayıs 2011, Pazar (Saat:10.30)

Tamek U-14 Ligi B Grubu

Cihangir Stadı’nda

Cihangir-Dörtyol

Paşaköy Sahası’nda

Paşaköy-Vadili

 

Tamek U-14 Ligi D Grubu

Mağusa Dr.Fazıl Küçük Stadı’nda

Maraş-Mağusa T.G.

Mağusa Harika Sahası’nda

Mağusa İY-Canbulat

 

 

Puan Durumları

Tamek U-14 Ligi A Grubu

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

Av.

1.

Yenicami

4

4

0

0

14

1

12

13

2.

G.T.Onay

3

2

0

1

12

8

6

4

3.

K.Kaymaklı

3

2

0

1

8

4

6

4

4.

Çetinkaya

3

0

0

3

3

10

0

-7

5.

Hamitköy

3

0

0

3

2

16

0

-14

 

Tamek U-14 Ligi B Grubu

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

Av.

1.

Dörtyol

3

3

0

0

8

1

9

7

2.

Cihangir

3

2

1

0

10

3

7

7

3.

Paşaköy

3

1

1

1

7

5

4

2

4.

Değirmenlik

4

1

0

3

5

12

3

-7

5.

Vadili

3

0

0

3

0

9

0

-9

 

Tamek U-14 Ligi C Grubu

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

Av.

1.

Gönyeli

3

2

1

0

9

6

7

3

2.

Doğan T.B.

4

2

1

1

6

3

7

3

3.

1907 F.Akademisi

3

2

0

1

10

3

6

7

4.

Türk Ocağı

3

1

0

2

9

13

3

-4

5.

Akdeniz S.B.

3

0

0

3

3

12

0

-9

 

Tamek U-14 Ligi D Grubu

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

Av.

1.

Mağusa T.G.

3

3

0

0

37

2

9

35

2.

Maraş

3

2

0

1

22

7

6

15

3.

Mağusa İ.Y.

3

2

0

1

9

12

6

-3

4.

Canbolat S.K.

3

1

0

2

4

24

3

-20

5.

Çanakkale

4

0

0

4

5

32

0

-27

 

Tamek U-14 Ligi E Grubu

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

Av.

1.

Yalova

4

4

0

0

18

1

12

17

2.

Baf Ü.Yurdu

3

2

0

1

8

2

6

6

3.

Lefke

3

2

0

1

7

8

6

-1

4.

Binatlı

3

0

0

3

0

10

0

-10

5.

Denizli

3

0

0

3

1

13

0

-12

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ