16 Aralık 2018 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Denizli Kulübü’nden özür
03 Nisan 2011 Pazar 17:31

Denizli Kulübü’nden özür

Ced: “Olaylar tamamıyla bizim kontrolumuz dışında gelişti”

Denizli Kulübü Başkanı Nazım Ced geçtiğimiz akşam Atatürk Stadı’nda Serdarlı ile Denizli arasında oynanan Kuzey Kıbrıs Turkcell 3’üncü Lig play-off finalinde yaşanan tatsız olaylarla ilgili bir açıklama yaparak olaylardan büyük üzüntü duyduğunu söyledi.

Yaşanan olayların kendilerinin kontrolu dışında geliştiğini ifade eden Ced, tüm spor camiasından özür diledi.

Nazım Ced şu açıklamalarda bulundu:

“Serdarlı ile geçtiğimiz akşam Atatürk Stadı’nda oynadığımız karşılaşmada çıkan olaylar camia olarak bizleri derinden üzmüştür. Ancak olaylar tamamıyla bizim kontrolumuz dışında gelişen olaylardır.

Bizler bu maça giderken amacımız sahaya gelecek olan herkese bir futbol şöleni izletmekti. Saha içerisinde aslında herhangi bir olay yaşanmamıştır. Olaylar tribünlerde cereyan etmiştir. Denizli tribününde Denizlili olmayan birçok insan da vardı. Hatta bizim yedek kulübemize bile bizim tribünlerden su şişesi atılmıştır. Bu durumu hala daha anlayabilmiş değilim. Yaşanan bu olaylardan dolayı bana bu işlerden soğukluk geldi. Bizim amacımız ülke gençliğine spor yaptırmaktır. Ancak yaşananlar buna gölge düşürüyor. Ben hakeminden futbolcusuna, saha komiserinden spor basınına tüm spor camiasından özür diliyorum. Dileğim bir daha böyle olayların yaşanmamasıdır.” 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ