17 Ekim 2018 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
DAÜ baharı karşılıyor
30 Nisan 2011 Cumartesi 14:10

DAÜ baharı karşılıyor

'Hazine Adası' konseptiyle düzenlenecek şenliklerde 3 dev konser olacak!

Doğu Akdeniz Üniversitesi, Kuzey Kıbrıs Turkcell ana sponsorluğunda 3-7 Mayıs 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 18. Bahar Şenlikleri için hazırlıklarını tamamladı. “Hazine Adası” konseptinde belirlenen bu seneki Bahar Şenlikleri birbirinden renkli etkinlik ve organizasyonlarla hem öğrencilere hem de bölge halkına eğlenceli saatler geçirecek. Söz konusu şenlikler konusunda kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla  DAÜ Tower Bar’da öğle yemekli basın toplantısı düzenlendi.  

 

 

Herkesi bekliyoruz”

 

Basın Toplantısı’nda konuyla ilgili açıklamalarda bulunan DAÜ Öğrenci Hizmetleri, Sosyal ve Kültürel İşlerden Sorumlu Rektör Yardımcısı ve rektör vekili Prof. Dr. Ülker Vancı OSAM, DAÜ’nün kent ile iç içe olduğunu ve öğrenciler kadar bölge halkını da Bahar Şenlikleri’ne beklediklerini kaydetti. Öğrenci odaklı bir program hazırladıklarının altını çizen Prof. Dr. OSAM, takım anlayışı ile iki ay boyunca güzel bir şenlik haftası hazırlamak için çalıştıklarını, sadece konserler değil, aynı zamanda öğrencilerin kişisel gelişimlerine katkıda bulunacak çeşitli etkinliklerin de yer alacağını ve büyük emek harcandığını kaydetti.

 

 

3 dev konser

 

Öte yandan DÜA Bahar Şenlikleri kapsamında Türkiye’nin önde gelen sanatçılarından Sertab Erener, Yavuz Bingöl, Direnen Mızıkacılar ve Manga konser verecek. Sertab Erener 3 Mayıs, Yavuz Bingöl 4 Mayıs, Direnen Mızıkacılar 6 Mayıs ve Manga 7 Mayıs 2011 tarihlerinde sevenleriyle şenlik alanında bir araya gelecekler.

 

Bu konserlerin yanı sıra bir de DJ Party gecesi düzenleyerek gençleri coşturmayı planlayan DAÜ yönetimi, 5 Mayıs 2011 tarihinde düzenlenecek bu gecede alanlarında çok başarılı çalışmalar yapan iki DJ ve bir MC’yi öğrencileri ve bölge gençliği ile buluşturacak.

 

 

Dizi oyuncuları da katılacak

 

Konserlerin yanında gün içerisinde Türkiye’de birçok dizi ve filmlerde rol alan ünlü aktörler Mehmet Aslantuğ, Uğur Polat ve Yosi Mizrahi DAÜ Aktivite Merkezi Salonu’nda söyleşiler gerçekleştirecektir.

 

Aktörlerle yapılacak olan söyleşilerin yanında Türkiye’de önemli satış rakamlarına ulaşmış yazarları da ağırlayacak olan DAÜ, “Her Şeyin Güzel Olma Nedenleri” kitabının yazarı Serkan Türk ile “Piraye”, “Yüreğim Seni Çok Sevdi” “En Son Yürekler Ölür” kitaplarının yazarı Canan Tan ile söyleşi gerçekleştirip Canan Tan ile imza günü düzenleyecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ