16 Ekim 2018 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
‘Daha fazla hayat’
25 Nisan 2011 Pazartesi 13:17

‘Daha fazla hayat’

KKTCELL, çocuklara unutamayacakları bir gün yaşattı….

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde, Eğitim Bakanlığı’nın Lefkoşa’daki Fuar Alanı’nda düzenlediği ‘Çocuk Şenliği’, Kuzey Kıbrıs Turkcell’in katkılarıyla yüzlerce miniği konuk etti.Çocuklar, başkent Lefkoşa’da tam anlamıyla “bayram coşkusu” yaşadı, Kuzey Kıbrıs Turkcell’in katkıları ile organize edilen ‘Çocuk Şenliği’ rengarenk görüntülere sahne oldu.


23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde, Eğitim Bakanlığı’nın Lefkoşa’daki Fuar Alanı’nda düzenlediği ‘Çocuk Şenliği’, Kuzey Kıbrıs Turkcell’in katkılarıyla yüzlerce miniği konuk etti.


Ülkemizdeki çocukların bayram coşkusuna daha fazla hayat katan bu özel etkinlikte, dünyanın farklı yerlerinden ‘Uluslar arası Çocuk Festivali’ için adamıza gelen çocuklar da vardı.

 Palyaçolardan Karagöz’e


Yaşamın rengi, yarınların umudur, masumiyetin ve temiz bir dünyanın simgesi, ailelerinin göz bebeği çocuklar, rengarenk balonlar arasındaki şenliğe, kendi renklerini ve coşkularını kattılar.
Çocuklar için yaratılan güzel atmosferde, Kuzey Kıbrıs Turkcell, çocuklara çok özel hediyeler de dağıttı, onları mutlu etti. Çocuklar, 23 Nisan hediyeleri ile sevinirken, Kuzey Kıbrıs Turkcell ailesi de, altıncı kez katkı koyduklarını şölenin gururunu yaşadı.


Pekçok farklı etkinliğin yer aldığı şölende palyaçolarla eğlenen çocuklar, yüzlerini boyadı, Karagöz gösterileri ile güldü, eğlendi; bol bol dans etti, oyunlar oynadı.


Çocuklar, bir bayrama daha kendi sevinçlerini ve coşkularını kattı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ