16 Ekim 2018 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Dağhandan adaya sitemkar veda
14 Mayıs 2013 Salı 11:46

Dağhan'dan adaya sitemkar veda

Survivor 2013'te heyecan son sürat devam ediyor

Survivor Ünlüler Gönüllüler'in Pazar akşamı bölümünde transfer heyecanı vardı. Survivor'da yapılan oylama sonucu bu akşam bir ünlü, gönüllüler takımına geçti.Survivor'da yapılan oylama sonucu Gönüllüler takımına geçen ünlü ise Dağhan oldu. Dağhan'ın arkadaşlarının oyları ile gönüller takımına geçmesi sonrası bir hayli üzgün olduğu gözlendi.Survivor Dağhan, Ünlüler takımına geçtiğini öğrendikten sonra yaptığı konuşmada Gönüllüler takımındaki arkadaşlarına sitem etti. Sonrasında ise gençler yarın görüşürüz diyen Dağhan, yaşadığı şoku tam kalkıp giderken 'Vay be!' sözü ile dile getirdi.

 

Survivor bu hafta elenecek sms oylamasına kimler kaldı!

 

Survivor 2013  Ünlüler Ve Gönüllüler Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıacalı'nın üstlendiği Survivor'da son haftalarda atağa geçen gönüllüler takımı bu hafta Dokunulmazlık oyununu kaybetti.

 

Bu Hafta SMS'ye Kim Çıktı...

Son üç haftadır üstüste dokunulmazlık yarışmasını kaybeden ünlüler takımının kazandığı yarışma sonucu Gönüllüler, ada konseyinde gidecek isimleri belirledi. Fatmagül ve Bozok, Gönüllülerin verdiği oylar sonucu SMS'e kaldı. Fatmagül ve Bozok'tan biri pazartesi gecesi yapılacak SMS oylaması sonucu adaya veda edecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ