17 Ekim 2018 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
CTPden YAKa ziyaret
03 Mayıs 2011 Salı 16:55

CTP'den YAK'a ziyaret

CTPBG Lefkoşa İlçe Örgütü’nden şampiyon YAK’a tebrik ziyareti

CTPBG Lefkoşa İlçe Örgütü temsilcileri İkinci Ligde Şampiyon olan Yenicami Kulünü’nü ziyaret ederek kutladı.

 

Kulüp Lokali’nde gerçekleşen ziyarette konuşan İlçe Örgüt Başkanı Ali Seylani, Yenicami’nin Başkent’in köklü kulüplerinden olduğunu ve bu yıl büyük bir başarı gösterip Birinci Lige yükseldiğini söyledi.

 

Futbol Kulüpleri’nin, gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için çok önemli bir misyon üslendiğini söyleyen Seylani, yeni sezonda Yenicami’ye birinci ligde başarılar diledi.

 

Ziyarette söz alan Yenicami Kulüp Başkanı Kaan Kaner ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şampiyon olmalarına rağmen yönetim kurulu toplantılarının ayni heyecan ve ciddiyetle devam ettiğini söyledi.

 

Kaner, mecliste temsil edilen siyasi partilerden , gençliğin önünün açılması için sporla ilgili çıkan yasalara katkı koymalarını istedi.

 

Konuşmalarına ardından CTPBG temsilcileri Yenicami Kulüp Başkanı Kaan Kaner’e çiçek armağan ederken, Kaner de onlara Yenicami’nin flamasını armağan etti.

 

Ziyarette Lefkoşa Milletvekili Kadri Fellahoğlu’nun yanı sıra Lefkoşa İlçe Örgütü Yöneticisi, Futbol Federasyonu eski başkanlarından Niyazi Okutan da yer aldı.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ