16 Ekim 2018 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Coşku engel tanımaz!
23 Nisan 2011 Cumartesi 17:43

Coşku engel tanımaz!

Cumhurbaşkanlığı bahçesindeki etkinlik renkli görüntülere sahne oldu

Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu ile eşi Meral Eroğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Cumhurbaşkanlığı’nda SOS Çocuk Köyü, Lefkoşa Özel Eğitim Merkezi, Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği’ne bağlı üye çocuklar ve Sosyal Hizmetler Dairesi’ne bağlı Lefkoşa Çocuk Yuvası ve Cumhurbaşkanlığı personelinin çocuklarına yönelik etkinlik düzenledi.

 

Her köşesi rengârenk balonlarla süslenmiş Cumhurbaşkanlığı bahçesinde, üzerinde “KKTC Cumhurbaşkanlığı; Çocuklarımız Geleceğimizdir; Gelecek Çocuklarımızındır” yazılı bir platform yanında, küçük bir lunaparkın kurulduğu etkinlik renkli görüntülere sahne oldu.

 

Etkinliğe katılan çocukları tek tek karşılayıp kucaklayan Meral Eroğlu, tüm konuklarla yakından ilgilendi. Etkinliğe katılan çocuklar ve ailelerinin de Meral Eroğlu’na yoğun ilgi gösterdikleri gözlemlendi ve bayramlarını kutladı.

 

Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu da bir ara dışarıya çıkarak etkinliğe katılan çocuklar ve konuklarla ilgilendi.

 

Palyaçoların renk kattığı etkinlikte, yüzleri boyanan çocuklar ellerindeki KKTC ve TC bayraklarıyla SOS Grubu’nun çaldığı şarkılarla eğlenip dans ettiler.

 

Çocukları eğlendirebilecek her şeyin düşünüldüğü etkinlikte Karagöz-Hacivat ve illüzyonist gösterisi yanında, etkinliğe renk veren palyaçolar tarafından da çeşitli yarışmalar düzenlendi.

 

Etkinliğe katılan çocuklara ve ailelere izaz ikramda da bulunuldu.

 

SOS Çocuk Köyü Yönetim Kurulu Başkanı Erdil Nami ve Yönetim Kurulu Asbaşkanı Hacer Çerkez de etkinlikte hazır bulundu.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ