24 Ekim 2018 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Çocuklarla eğlendiler
01 Mayıs 2011 Pazar 18:24

Çocuklarla eğlendiler

Afrodit Sahil Sitesi sakinleri, özel eğitim merkezi öğrencileriyle buluştu

Toplumsal Sosyal Sorumluluğa ilgi gösteren Afrodit Sahil Sitesi sakinleri, özel eğitim merkezi öğrencileriyle bir araya gelerek etkinlik düzenledi.

 

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Yeşilyurt Özel Eğitim Merkezi öğrencileri, Afrodit Sahil Sitesi organizasyonunda keyifli bir gün yaşadılar.

 

Afrodit Sahil Sitesi Direktörü Cihan Erdoğan’ın verdiği bilgiye göre; Geçtiğimiz Mart ayında yapılan yardımlar yanında, önceki gün Afrodit Sahil Sitesinde yaşayan ingiliz vatandaşı sakinlerin düzenlediği Paskalya Yumurtası Şenliği (Saklanan Renkli Yumurtaları Bulma, Yumurta Boyama, Kaşıkta Yumurta Taşıma Yarışmaları) düzenlendi.

 

 

Yemekli eğlence düzenlediler

 

Bu kapsamda Yeşilyurt özel eğitim merkezi öğrencileri, öğretmen ve ailelerine Joya Afrodit Restorant’da Afrodit Sahil Sitesi tarafından yemekli eğlence düzenlendi.

 

Yemek ve eğlence sonrasında Afrodit sahil sitesi sahilinde bulunan çim eğlence alanında, Pasklaya Yumurtası bulma, yumurta boyama ve kaşıkta yumurta taşıma etkinliği yapıldı.

 

Çeşitli hediyeler verildi

 

Yarışmalar sonunda yarışmacı çocuklara çeşitli hediyeler verildi. Özel eğitim merkezinde okuyan çocuklar tüm aktivitelere katılarak eğlenirken anılarına renkli bir hafta sonu daha eklediler. Hayatı bizimle paylaşan Afro

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ