22 Ekim 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Çocukların gözüyle İskele
20 Haziran 2012 Çarşamba 10:15

Çocukların gözüyle İskele

“İskele kent sınırları içerisindeki yaşam ve çevre”

 

44. Geleneksel İskele Festivali kapsamında, çocukların gözüyle İskele’nin görüntüleneceği bir fotoğraf yarışması düzenlenecek.

 

En fazla üç eserle katılabilecekler

27 Haziran- 8 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek festivalde, çocukların fotoğraf sanatına olan ilgilerini artırmak ve yeteneklerini keşfetmelerine aracı olmak amacıyla düzenlenecek yarışmaya, 9-15 yaş aralığındaki çocuklar en fazla üç eserle katılabilecek.

 

Konu yaşam ve çevre

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Foto Özay sponsorluğunda organize edilen yarışmanın konusu “İskele kent sınırları içerisindeki yaşam ve çevre”.Yarışmaya katılım için son tarih 25 Haziran Pazartesi saat 15:00. Dereceye girenlere ödülleri ise, festivalin açılış günü olan 27 Haziran’da düzenlenecek törende dağıtılacak. Yarışma hakkında daha detaylı bilgi, İskele Belediyesi Halkla İlişkiler Birimi’nin 371 25 21 numaralı telefonundan elde edilebilecek.

 

“Planlı çalışmalar yürütüyoruz”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan İskele Belediye Başkanı Halil İbrahim Orun, kurum olarak çocukların ve gençlerin çağdaş ortamlarda yetişmesini hedeflediklerini ve bu amaç doğrultusunda planlı bir çalışma yürüttüklerini belirtti.

 

“Çocukların gözünden görmek harika”

Fotoğraf sanatının, bireylerin kendilerini ifade etmeleri açısından güzel bir sanat dalı olduğunu vurgulayan Orun, İskele’yi çocukların gözünden görebilmenin harika bir duygu olacağını ifade etti.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ