18 Ekim 2018 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Çocuk odasını seçmek artık çok kolay
05 Mayıs 2011 Perşembe 11:26

Çocuk odasını seçmek artık çok kolay

Türkiye’nin en kaliteli bebek, çocuk ve genç mobilya firmalarında Caploonba, yep yeni bir atılımla artık Lefkoşa, Yenişehir’de hizmet verecek.

0-24 yaş arası bebek, çocuk ve genç yatak odalarının öncü markalarından Caploonba, yepyeni bir atılımla KKTC’deki ilk şubesini açılışını geçtiğimiz Cumartesi günü gerçekleştirdi.

Rengarenk mobilyalar

Rengârenk mağazasıyla, Kıbrıs’ta bir ilk gerçekleştiren Caploonba, farklı ve fonksiyonel

Mobilyalarıyla, ziyaretçilerinin beğenisini topladı.

Geçtiğimiz hafta sonunda organize edilen mağaza açılışını Başbakan İrsen Küçük ve Lefkoşa Türk Belediyesi Belediye Başkanı Cemal Bulutoğluları gerçekleştirdi.

Ada geneline yayılacak

Hasan Hocaoğlu, Ltd. Direktörü Ercan Hocaoğlu, Caploonba markasının Türkiye’de gerçekleştirdiği ilklere bir yenisini daha eklediğini belirterek, gelecekte de Caploonba’nın ada genelinde bayilik vererek, zincirini genişleteceğini ve bu doğrultuda gerekli tüm desteği halktan aldıklarını, daima alacaklarından şüphe duymadığını vurguladı.

Küçük: Özel sektöre destek verilmesi gerekir

Başbakan İrsen Küçük ise, açılışta yaptığı konuşmada ekonomi ve özel sektördeki her yatırımın ülkeye katkı sağlayacağını ve özel sektörün her şeye rağmen gelişmekte olduğunu, dile getirdi. Başbakan Küçük, özel sektöre de destek verilmesinin gerekli olduğunu altını çizdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ