23 Ekim 2018 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bulutoğluları’ndan bayan rallicilere destek
11 Mayıs 2011 Çarşamba 11:00

Bulutoğluları’ndan bayan rallicilere destek

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Cemal Bulutoğluları bayan rallicilerimizden Tuğce Kutluel ile Meltem Tütüncü ikilisini kabul etti.

Son düzenlenen LTB Rallisi’nde genel klasman 5.’si olan ikili, Başkan Bulutoğluları ile ralli üzerine sohbet etti, fikirlerini dinledi.

 

LTB Başkanı Cemal Bulutoğluları, LTB’nin 21-22 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek olan 3.Uluslararası KKTC Gençlik ve Spor Rallisi’nde Kutluel ile Tütüncü’ye sponsor olacağını söyledi. Kutluel ile Tütüncü’nün ziyaretinden büyük mutluluk duyduğunu kaydeden Bulutoğluları, ülkemizde son dönemlerde gerek siyasette gerekse mecliste bayan sayısının artmakta olduğunu, bu sayının sporda da artmasının mutluluk verici olduğunu ifade etti.

 

Bulutoğluları, bayan sporcuların bu cesaretlerinin desteklenmesi gerektiğini vurgularken, ülke sporunun gelişmesi için her türlü desteği vermeye hazır olduğunu da sözlerine ekledi.

 

Kutluel’den Bulutoğluları’na teşekkür

Tuğce Kutluel ise yaptığı konuşmada, LTB rallisinde büyük bir başarı elde ettiklerini belirterek, başarıların devam edebilmesi için desteğe ihtiyaçları olduğunu söyledi.

 

Başkan Bulutoğluları’nın kendilerine destek sözü verdiğini belirten Kutluel, elde ettikleri başarı ile diğer bayanlara örnek olacaklarına inanç belirtti.

 

Ralli sporunda daha fazla bayan görmek istediğini de vurgu yapan Kutluel, desteğinden dolayı Başkan Bulutoğluları’na teşekkür etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ