23 Ekim 2018 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“Bu günlerin değerini bilin”
06 Mayıs 2011 Cuma 11:00

“Bu günlerin değerini bilin”

Eroğlu, Antalya Başöğretmen Atatürk İlköğretim Okulu, çocuklarını kabul etti…

Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, Atleks Sanverler Ortaokulu’nun kardeş okulu Antalya Başöğretmen Atatürk İlköğretim Okulu çocuklarından oluşan bir heyeti kabul etti.


Antalya Başöğretmen Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü Hüseyin Korkmaz ile Atleks Sanverler Ortaokulu Müdürü Mehmet Öznacar başkanlığında gerçekleşen ziyaretin nezaket ziyareti olduğu bildirildi.
 

 

“Öğrenciler, öğretmenlerini unutmaz”


Cumhurbaşkanı Eroğlu kabulde, çocukluk, öğrencilik ve üniversite yıllarının göz açıp kapayıncaya kadar geçen özel günler olduğunu ifade ederek, öğrencilerden bu günlerin değerini bilmelerini istedi.


Öğrencilerle bir süre sohbet ederek dersleri hakkında bilgi alan Eroğlu, öğrencilerin öğretmenlerini hiçbir zaman unutmayacağını söyledi.

 “Önemli olan birlik ve beraberliğin korunması”

 

Eroğlu, KKTC’nin her gün gelişen bir devlet olduğunu, gelişmekte olan her devlet gibi bazı sorunlar yaşamasının normal olduğunu, sorunların mutlaka aşılacağını anlatarak, önemli olanın birlik ve beraberliğin korunması olduğunu belirtti.

 

Bu tür ziyaretlerin Kıbrıs Türkü’nü sevindirdiğini, bu yaşlarda kurulan dostlukların ömür boyu sürdüğünü belirten Eroğlu, çocuklardan adanın her yerini gezmelerini, iyi eğlenmelerini istedi.
 

 

“Okulu’nun plaketini takdim ettiler”


Konuk okul Müdürü Hüseyin Korkmaz ise, okulu hakkında bilgi vererek, ziyarete sağladıkları olanak nedeniyle Cumhurbaşkanı Eroğlu’na teşekkür etti.


Korkmaz, ziyaretin anısına Cumhurbaşkanı Eroğlu’na Antalya Başöğretmen Atatürk İlköğretim Okulu’nun plaketini takdim etti.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ