23 Ekim 2018 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“Bu aşk değil”
09 Mayıs 2011 Pazartesi 11:30

“Bu aşk değil”

Ulutekin, 15'lik çocukla ilişkiye giren 45'lik zanlıya böyle tepki verdi

Adem KAVAZ

 

Ekrem Gülderen, on üç yaşından büyük on altı yaşından küçük kız çocuğuyla cinsi münasebette bulunma suçu işlediği gerekçesiyle tutuklandı.Zanlı, dün mahkemeye çıkarıldı ve soruşturma amaçlı üç gün poliste tutuklu kalmasına emir verildi.

 

Mahkemede, kızın nişanlısı olduğunu savunan Gülderen’e Yargıç Fügen Ulutekin “Bu aşk değildir. Başka bir şeydir” dedi.

 

 

Polis: Suçunu kabul etti

 

Polis memuru mahkemede verdiği yeminli şahadette mesele ile ilgili olguları anlattı. Polis, 45 yaşındaki zanlı Ekrem Gülderen’in 15 yaşındaki bir kızla cinsel münasebette bulunduğunu söyledi. Polis, Lefkoşa’da 2010- 2011 yılları arasında suçun meydana geldiğini ve zanlının ‘On üç yaşından büyük on altı yaşından küçük kız çocuğuyla cinsi münasebette bulunma’ suçu iddiasıyla tutuklandığını belirtti. Polis, zanlının gönüllü ifade verdiğini ve suçunu kabul ettiğini açıkladı. Tahkikatın yeni başladığına belirten polis, alınması gereken ifadelerin olduğunu ve tahkikatının salimen yürütülebilmesi için zanlının üç gün süreyle poliste tutuklu kalmasını talep etti.

 

 

Gülderen: Nişanlımdır

 

Mahkemede söz hakkı verilen zanlı Ekrem Gülderen ise kızın nişanlısı olduğunu söyledi. Bunun üzerine Kıdemli Yargıç Fügen Ulutekin ise “Bu aşk değildir. Başka bir şeydir” dedi. Ulutekin, polise bir fırsat verilmesi gerektiğini belirterek zanlının üç gün süreyle poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ