24 Ekim 2018 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bolkan imzaladı
30 Nisan 2011 Cumartesi 18:11

Bolkan imzaladı

Çetinkaya, prensipte anlaştığı Bolkan ile sözleşme imzaladı...

Başkentin sarı kırmızılı ekibi Çetinkaya önceki gün prensip anlaşmasına vardığı Mehmet Bolkan ile sözleşme imzaladı. Dün saat : 14.30’da kulüp lokalinde gerçekleşen imza töreninde söz alan kulüp başkanı Ali Kösezade 2010-2011sezonunda takımı Vehbi Özerem’in çalıştırdığını yeni sezon için yaptıkları görüşmede anlaşma sağlayamadıklarını söyledi. Vehbi Özerem’e teşekkür ettiklerini kaydeden Kösezade yeni sezon için de kendisine başarılar dilediklerini söyledi. Yönetim Kurulu’nun Özerem ile yollarını ayırdıktan sonra hızlı hareket edip geçmişte de takımın başında görev yapan Mehmet Bolkan’a teklif götürdüğünü,ülkenin en iyi teknik adamları arasında yer alan Bolkan’ın da özveri göstererek bu teklifi kabul ettiğini söyleyen Ali Kösezade, Mehmet Bolkan ile Çetinkaya’nın hak ettiği noktaya geleceğine inandığını sözlerine ekledi.

 

Çetinkaya Kulüp Başkanı Ali Kösezade’nin ardından söz alan Mehmet Bolkan ise Çetinkaya’da beşinci kez görev yapacağını ve efsane kulübe yeniden gelmenin mutluğunu yaşadığını kaydetti.

 

Çetinkaya’nın tek hedefinin şampiyonluk olduğunu söyleyen Bolkan,gerekli takviyeleri yapıp Çetinkaya’yı hak ettiği şampiyonluğa taşıyacaklarını söyledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ