17 Ekim 2018 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bocce final yolunda
29 Nisan 2011 Cuma 10:09

Bocce final yolunda

KKTC Yıldız Bocce Milli Takımımızın Ankara'daki müsabakaları sürüyor

Türkiye’de ilk kez bu yıl düzenlenen Dünya Çocuk Oyunları’nda ülkemizi temsile den KKTC Yıldız Bocce Milli Takımı, 2 maçtan bir galibiyet ve bir mağlubiyet aldı.

 

Yaklaşık dört bin sporcunun katıldığı oyunlarda, Bocce branşı en fazla katılımın ve seyircinin olduğu branş olarak halk tarafından izlenmeye devam ediyor.

 

Ateş Erzen, Erkin Adalı ve Zeki Erenköy’den oluşan takımımız Dünya Şampiyonu İtalya, Güney Amerika Kıtası Şampiyonu Brezilya, Sırbistan ve Bulgaristan’ın mücadele ettiği gruptaki ilk karşılaşmasında İtalya’ya 11-2 yenildi.

 

İkinci rakibi Sırbistan’ı güzel bir oyunla 11-5 yenen takımımız grupta ikinci sırada yer alıyor. Takımımız Bulgaristan ve Brezilya ile karşılaşacak.

 

Topaloğlu Göğsümüzü Kabarttı

 

Remzi Öztenekecioğlu’nun kafile başkanlığı yaptığı kafilemizde, turnuvaya Şampiyonanın tekler kategorisinde ise, Uluslararası Kıbrıs Üniversite’si sporcusu Kemal Topaloğlu bir galibiyet ve bir mağlubiyet elde etti.

 

İlk gün maçında Bulgar rakibini 11-4 mağlup eden Kemal, ikinci karşılaşmasında Dünya Şampiyonu İtalyan sporcu ile karşı karşıya geldi.

 

Seyir zevki muhteşem ve çok çekişmeli bir karşılaşmada, rakibine 11-8 mağlup olan Kemal’ın gruptan çıkması için bir galibiyete daha ihtiyacı var.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ