17 Ekim 2018 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bisiklet yarışı yapıldı
01 Mayıs 2011 Pazar 17:34

Bisiklet yarışı yapıldı

Federasyon ile BRTK işbirliğindeki yarış dün gerçekleştirildi

Bisiklet federasyonu ile Bayrak Radyo Televizyon Kurumu işbirliğinde organize edilen “BRT Bisiklet Yarışı” dün gerçekleştirildi.

 

Start öncesi Bayrak Radyo Televizyon Kurumu Müdürü Özer Kanlı, Bisiklet Federasyonu Başkanı Bülent Çıraklı ve Federasyonun Onursal Başkanı Güner Burgul birer konuşma yaptı.

 

Bayrak Radyo Televizyon Kurumu Müdürü Özer Kanlı, gençleri BRT’de görmekten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

 

Kanlı, BRT’nin bu tür etkinliklere katkılarının süreceğini açıkladı.

 

Bayrak Radyo Televizyon Kurumu Müdürü Kanlı, “Bundan sonra da gençleri ve halkı BRT ile daha fazla buluşturmak istiyoruz” dedi.

 

Bisiklet Fedesyonu Başkanı Bülent Çıraklı, Bayrak Radyo Televizyon Kurumu bu tür bir etkinlik düzenlemekten memnuniyet duyduklarını ifade etti.

 

Ardından söz alan Güner Burgul da, yarışlar hakkında bilgiler verdi ve katılan takımları sıraladı.

 

Konuşmaların ardından yarışın startı, Bayrak Radyo Televizyon Kurumu Müdürü Özer Kanlı tarafından verildi.

 

Altı kulübün ellide fazla sporcusunun kıyasıya yarıştığı BRT Bisiklet yarışında Yıldız A kategorisinde Soner Akbaş Birinci; Hüseyin Topal ikinci; Ali Özgürlü üçüncü; Yıldız B Kategorisinde Erdal Güzler birinci; Özker Özçelebi ikinci; Onur Sönmez üçüncü; Gençler Kategorisinde Arda Alibaba Birinci; Ali Bostancı ikinci; Güner Şahbaz üçüncü; Büyükler kategorisinde Besim Tel birinci; Hüseyin Esengin ikinci; Hüseyin Ballı üçüncü; Masterler Kategorisinde Kudret Güloğlu birinci; İnsel Paralik ikinci; Ali Şekerci üçüncülüğü elde etti. Yarışmanın bayanlar kategorisinde ise Fezile Işık birinciliği kazandı.

 

Yarışmanın tamamlanmasının ardından dereceye girenlere ödülleri düzenlenen törende Bayrak Radyo Televizyon Kurumu Müdürü Özer Kanlı, Bisiklet Federasyonu Başkanı Bülent Çıraklı ve diğer yetkililer tarafından verildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ