15 Ekim 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Birinci Lig aşkına!
20 Nisan 2011 Çarşamba 12:48

Birinci Lig aşkına!

Dumlupınar’da hedef onbir yıldır uzak kaldığı Birinci Lige dönmek

Gökmen Bolkan

 

KKTCELL İkinci Lig’ini 43 puan toplayarak 3. Sırada tamamlayan Mağusa’nın sarı kırmızılı ekibi Dumlupınar ,şimdi de play-off maçlarına hazırlanıyor.

 

Play-off’a kalan dört takım arasında birinci sırayı alan Dumlupınar’da hedef onbir yıldır uzak kaldığı Birinci Lige dönmek.

 

 

Sonu İyi gelsin

 

Dün Dr.Fazıl Küçük Stadı’nda Play-off ilk maçı hazırlıklarına başlayan Dumlupınar ‘da antrenör Gürsel Kaçmaz ,antrenman öncesinde futbolcularına yaptığı kısa konuşmasında onlara güvendiğini ve en son gülen yine kendilerinin olacağına güveninin tam olduğunu söyledi.Gürsel Kaçmaz ayrıca disiplini elden bırakmadan mücadele etmeleri gerektiği konusunda da futbolcularını uyarırken her maçın bir final havasında oynanacağını söyledi.

 

Kaçmaz ayrıca takımın onbir yıldır Birinci Lig’ten uzak kaldığını artık Birinci lige çıkma zamanının çok yakın olduğunu ifade etti.Geçtiğimiz yıl üçüncü ligten ikinci lige çıktıklarını bu yıl da birinci ligin kapısını araladıklarını belirten Kaçmaz,bunu da başararak mutlu sona ulaşacaklarının altını çizdi.

 

Üç puanla play-off maçlarına başlayacak olmaları avantaj gibi görünsede ,her şeyin sahada olup biteceğine dikkat çekerek sonunu iyi gelmesi temennisinde bulundu.Yardımcı antrenörü İzzet Kaçmaz ile futbolcularıyla yakından ilgilenip tüm konsantrelerini ilk maçları olan Esentepe maçına çeviren Dumlupınar ,moralli ve hazır bir şekilde maça çıkacakları mesajını verdiler.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ