19 Ekim 2018 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bir büyücü eksikti !
11 Mayıs 2011 Çarşamba 12:38

Bir büyücü eksikti !

Yalandan büyücülük yaptığı tespit edilen zanlı mahkemeye çıkarıldı…

Adem KAVAZ

 

Sağlık yönünden sıkıntılarını gidermek için iki şahsa muska okuyup yalandan büyücülük yaptığı iddiasıyla gözaltına alınan 29 yaşındaki Nurhan Bakıcı adlı ev hanımı dün mahkeme huzuruna çıkarıldı ve aleyhinde 3 gün tutukluluk emri alındı.

 

 

Polis:22 ayar bilezik ve 3900 TL nakit para alındı

 

Polis mahkemede verdiği yeminli şahadette, zanlı Nurhan Bakıcı’nın yalandan büyücülük yaptığının tespit edildiğini söyledi. Meselenin Lefkoşa’da 2010 yılı Nisan ve Mayıs aylarında gerçekleştiğini belirten polis, zanlı Nurhan Bakıcı’nın Naime Konyalı ve kızına, sağlık açısından yaşadıkları sıkıntıyı muska okuyup iyileştireceğini söylediğini anlattı . Polis, Naime Konyalı ve kızına yaptığı muska karşılığında zanlının toplam 3 bin 9 yüz TL nakit para ve 22 ayar bir altın bilezik aldığının tespit edildiğini de ifade etti. Soruşturmanın devam ettiğini sözlerine ekleyen polis, zanlı Bakıcı’nın soruşturma amaçlı tutuklu kalmasını talep etti.

 

 

3 gün tutuklu kalacak

 

Kıdemli Yargıç Fügen Ulutekin, zanlı Nurhan Bakıcı’nın soruşturma amaçlı üç gün süreyle poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ