19 Aralık 2018 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bilardoda kupa heyecanı
09 Nisan 2011 Cumartesi 12:13

Bilardoda kupa heyecanı

Sona gelinen lig mücadelesinin yanı sıra “Federasyon Kupası” heyecanı da başladı

Kuzey Kıbrıs Bilardo Federasyonu tarafından organize edilen ve eşleşmeleri geçtiğimiz gün gerçekleştirilen “2010-2011 Federasyon Kupası Şampiyonası”nda ilk karşılaşmalar bugün oynanacak.

 

Geçtiğimiz gün gerçekleştirilen kura çekimi sonucunda altı takım bugün bir üst tura yükselme mücadelesi yaparken, beş takım bay geçerek, 23 Nisan 2011 tarihinde oynanacak karşılaşmalardaki rakiplerini bekleyecek. Lefkoşa Number Eight Bilardo Salonu’nda tek maç eliminasyon sistemine göre oynanacak bugünkü karşılaşmalarda Vakıflar Spor Kulübü ile MAGEM, Çetinkaya Spor Kulübü ile de Düzkaya saat 15.00’de, Deniz Plaza ile Doğu Akdeniz Üniversitesi ise saat 17.00’de karşı karşıya gelecek.

 

Bugün oynanacak karşılaşmalarda rakiplerini mağlup edecek üç takım yollarına devam ederken, kura çekiminde ilk gün karşılaşmalarını bay geçen diğer beş takım ile birlikte 23 Nisan 2011 tarihinde oynanacak karşılaşmalarda yarı final şansı arayacaklar.

 

“Federasyon Kupası Şampiyonası”nda yarı final ve final karşılaşmaları ise “Vakıflar Bankası Bilardo Ligi”nin tamamlanmasının ardından belirlenecek tarihte gerçekleştirilip şampiyon belirlenecek.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ