18 Ekim 2018 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bay Kahkaha yeni yerinde
07 Mayıs 2011 Cumartesi 12:15

Bay Kahkaha yeni yerinde

Bay Kahkaha Restaurant & Secret Garden Bar’ın açılışı yapıldı...

Başbakan İrsen Küçük ve Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Cemal Bulutoğluları önceki gün Bay Kahkaha Restaurant & Secret Garden Bar’ın açılışını gerçekleştirdi.

 

Orjinal Tavuk dolmanın yaratıcı olarak bilinen Erdoğan Sayer’in oğlu Mehmet ve Özlem Sayer’e ait restoran gerçekleştirilen açılışla yeni yerinde hizmete girdi.

 

Başbakan İrsen Küçük açılışta yaptığı konuşmada, 1988’de Yılmazköy’deki yerinden beri Bay Kahkaha restorandan tavuk dolma yediğini söyleyerek ülkemizde tavuk dolmayı Erdoğan beyin markalaştırdığını kaydetti. Mehmet Sayer’in babası Erdoğan Sayer gibi güler yüzlü olacağına, müşteri ile iyi ilişkiler kuracağına inanç belirten Başbakan Küçük, Sayer’e bol kazançlar diledi.

 

Başkan Bulutoğluları ise yaptığı konuşmada, gençlerin özel sektöre yönlendirilmesi gerektiğini belirterek girişimciliğinden dolayı Mehmet ve Özlem Sayer’i kutladı. Gençlerin işyerini aldıkları yerden daha da ileriye götüreceğine inanç belirten Bulutoğluları, Kuzey Kıbrıs’ta tavuk dolmayı halka tanıtan bu işyerine daha nice başarılar diledi. Ülkemizde büyük oranda istihdam sorunu yaşandığına vurgu yapan Bulutoğluları, yeni bir isdihtam teknesi yaratan Sayer’e bol kazançlar diledi.

 

Pazar günleri hariç haftanın 6 günü hizmet verecek restoran bölümü yanı sıra yakında hizmete girecek bar bölümünde de haftanın 2 gecesi canlı müziğin yer alacağı Bay Kahkaha Lefkoşa Arabahmet’te hizmet verecek.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ