22 Ekim 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Başvuruda son gün!
18 Nisan 2011 Pazartesi 13:15

Başvuruda son gün!

“Basın Özgürlüğü Medya Başarı Ödülleri” yarışması için son gün

Kıbrıs Türk Gazeteciler Birliği’nin 3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü Günü nedeniyle düzenlediği “Basın Özgürlüğü Medya Başarı Ödülleri” yarışması için son başvurular bugün alınacak. Yarışmaya katılmak isteyen gazetecilerin, bugün 09.00-12.00 saatleri arasında birlik lokalindeki sekretere eserlerini ulaştırması gerekiyor.


 

Ödüller 3 Mayıs’ta verilecek

 

KTGB’den yapılan açıklamaya göre, Kuzey Kıbrıs Turkcell’in katkılarıyla bu yıl birincisi düzenlenecek yarışma için eser kabul eden Birlik, dereceye giren gazetecilere ödüllerini 3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü Günü’nde verecek.


Yarışma için gazete-dergi-ajanslar için haber, fotoğraf, röportaj, sayfa düzeni, spor haberi ya da fotoğrafı; televizyonlar için televizyon haberi, televizyon haber programı, görüntü - kamera çalışması ve haber spikerliği; radyolar için radyo programı ve internet alanında ise haber portalı başlıklarında başvuru kabul edilecek.
 

 

Son bir yıla ait haberler yarışacak

 

Çalışmaların, son bir yıl içerisinde yayımlanmış olması gerekiyor.
 

Yarışma, özel ödüller dışında, sadece Kıbrıs Türk Gazeteciler Birliği üyelerine açık.
 

Yarışma kapsamında “Genç Yetenek Özel Ödülü” ile “Barış Gazeteciliği Özel Ödülü” de verilecek.
 

Gazetecilere ve medya kuruluşlarına dağıtılan yarışmanın yönetmeliğine, Kıbrıs Türk Gazeteciler Birliği’nin resmi internet sitesi www.gazetecilerbirligi.com adresinden de ulaşılabiliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ