21 Ekim 2018 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Başı yine dertte!
07 Mart 2013 Perşembe 14:46

Başı yine dertte!

Skandallarla dolu hayatıyla gündemden hiç düşmüyor

Lindsay Lohan'ın 2009 yılına ait vergi borçlarını ödeyen Charlie Sheen, güzel oyuncuya yeniden ekonomik açıdan yardımcı olmak için kesenin ağzını açtı. Sheen'in yardımını kabul etmeyen Lohan, "O benim kurtarıcım değil, benim kimseye ihtiyacım yok" diyerek isyan etti.

 

BU KEZ KABUL ETMEDİ

Skandallarla dolu hayatıyla gündemden hiç düşmeyen Lindsay Lohan, dengesiz ruh hali sebebiyle hiçbir sette istenmemesi nedeniyle ekonomik krizde!Meslektaşı Charlie Sheen, yüklü miktarda vergi borcu olan güzel oyuncuya yardımcı olmak için harekete geçti. 2009 yılına ait vergi borçlarını Sheen'in kendisine verdiği 100 bin dolarlık çek sayesinde kapatan Lohan, bu kez, yardım teklifini reddetti.

 

'ADIMI AĞZINA ALMASIN'

Charlie Sheen'in kendisinin velisi gibi davranmasından ve girdiği her ortamda kendisine verdiği maddi desteği gündeme getirmesinden sıkıldığını belirten Lohan, "Kimse benim kurtarıcım değil. Yardıma ihtiyacım yok, kendi kendime ayakta kalmayı başarabilirim" dedi. 2010 yılı 140.203 , 2011 yılı içinse 56.718 dolar vergi borcu olan ve bu borcun altından nasıl tek başına kalkacağı merak edilen Lohan, "Tek istediğim Charlie'nin çenesini kapaması. Bana yapabileceği tek iyilik budur" diye konuştu.

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ