17 Aralık 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Başbakanın bu konuda...
10 Temmuz 2013 Çarşamba 11:53

'Başbakan'ın bu konuda...'

Ali Ağaoğlu, Başbakan Erdoğan'ı eleştirdi

İş yaşamının renkli isimlerinden Ali Ağaoğlu'ndan Gezi Parkı eylemleri sürecinde birbiri ardına sert açıklamalarda bulunan Başbakan Erdoğan'ı eleştirdi.

Gezi Parkı'nda yaşananları 'Talihsiz bir olay' olarak nitelendiren Ağaoğlu, Erdoğan'ın o günlerde daha sakin bir tavır takınmasını beklediğini söyledi ve ekledi: "Sayın Başbakan'ın bu tür konularda olayların çarpıtılabileceğini bilmesi gerekirdi."SAF VE TEMİZ TEPKİLERİ KULLANILDI

İşte Ağaoğlu'ndan Gezi Parkı yorumu...

"Gerçekten çok talihsiz bir olay, İnsanların doğaya sahip çıkması ve demokratik tepkilerinin ortaya koyması benim için çok önemli. Benim de gençliğim Gezi Parkı'nda geçti. Olay oradaki parkın ve ağacın oradan kaldırılması olayı değildi. Olay sosyal medyada çarpıtıldı. İnsanların kentine sahip çıkması son derece demokratik. Ancak bu temiz duygular yanlış yönlendirildi.FAİZ LOBİSİ DEVREDE Mİ?

Bu konuda emniyetin ve istihbaratın raporları var. Türkiye her zaman siyasi adımların ardından ekonomik adımlar atmıştır. Türkiye ekonomisini 3-4 kat büyütmüştür. Ben Türkiye'den daha güçlü bir devlet olmasını istemem. Türkiye'nin de çok güçlü olmasını istemeyenler var. Türkiye ekonomik başarısıyla bölgesel güç olma yolunda ciddi mesafeler katetti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ