17 Ekim 2018 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Balayı ertelendi!
02 Mayıs 2011 Pazartesi 15:02

Balayı ertelendi!

Masal gibi düğünün kahramanları William ile Kate'den şaşırtan erteleme!

İngiltere Kraliyet tahtının ikinci sıradaki varisi Cambridge Dükü William ile eşi Cambridge Düşesi Catherine, balayını erteledi.

 


Londra'daki tarihi Westminster Kilisesi'nde görkemli bir düğünle dünya evine giren çift, önceki akşamı Buckingham Sarayı'nda geçirdi. Çiftin dün balayına gideceği tahmin edilirken, bu tatili erteledikleri açıklandı.


Kate ve William'ın, hafta sonunu İngiltere'de geçirecekleri ve Cambridge Dükü William'ın gelecek hafta Kraliyet Hava Kuvvetlerindeki (RAF) görevine geri döneceği basına yansıdı. Çift, önceki akşam Buckingham Sarayı'nda onurlarına verilen ve yakın arkadaşları ile aile mensuplarının katıldığı akşam yemeğinin ve kutlamanın ardından dün saraydan helikopterle ayrıldı.24 milyon kişi televizyondan takip etti


Öte yandan kraliyetin konutu Clarence House, düğünle ilgili resmi fotoğrafları yayımladı. William ve Kate'in düğün töreninin ardından Buckingham Sarayı'nda aile mensupları, nedimeler ve sağdıçlar ile çekilmiş fotoğrafları basınla paylaşıldı.

 

İngiltere'de milyonlarca kişinin sokaklarda ve parklarda toplanarak izlediği kraliyet düğününü, ülkede 24 milyon kişinin de televizyon ekranlarından takip ettiği açıklandı. 24 milyon kişinin yüzde 70'inin ise düğün törenini İngiliz yayın kuruluşu BBC'den izlemeyi tercih ettiği kaydedildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ