18 Ekim 2018 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
‘Babil Bahçeleri’ büyülüyor…
08 Temmuz 2012 Pazar 10:30

‘Babil Bahçeleri’ büyülüyor…

Yüzlerce bitkinin içinde Babil’in Bahçeleri hizmete giren kafeteryasıyla ziyaretçileri eşsiz bir doğal güzellikle buluşturuyor

Gardens of Babel'de yüzlerce tür bitki, egzotik çiçek ve meyve sebze ağaçlarının arasında bulunan kocaman bir nülüfer havuzu ve tam yanındaki yeni hizmete giren kafeteryasıyla ziyaretçilerini büyülüyor.

 

Kahvaltı için de tercih ediliyor

Tam anlamıyla doğal bir ortam hazırlanan mekanda bir çok farklı bitkinin arasında bulunan kafeteryasını özellikle hafta sonları ziyaretçileri kahvaltı yapmak için tercih ediliyor.

 

Keman ve dans şov başlayacak

Gardens of Babel işletmecisi Ceren Kanbur yakın zamanda hafta sonları canlı keman şovlarına ve çeşitli dans gösterilerine de kafeteryalarında buluşturacaklarını söyledi.

 

Yeni projeler de geliyor

Lapta’nın eşsiz manzarasının da bulunduğu Gardens of Babel'de ziyaret etmek isteyenlerin sabahın ilk saatlerinden gecenin yarısına kadar açık bulabilecekleri doğal ortam da kaliteyi buluşturduklarına dikkat çeken Kanbur, birkaç yeni projelerin daha olduğunu ve en yakın zaman da onları da hizmete geçirmek için çalışmalarına başladıklarını belirtti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ