20 Ekim 2018 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ayın hakemi Sırdar
24 Nisan 2011 Pazar 13:10

Ayın hakemi Sırdar

Decomar Mart’2011 Ayın Basketbol Hakemi ödülünü Sırdar aldı

Basketbol Federasyonu’nun koşan hakemlerine kıyafet sponsoru olan Decomar tarafından düzenlenen Decomar Mart’2011 Ayın Basketbol Hakemi Nusret Sırdar oldu.

 

Basketbol karşılaşmalarında saha komiserlerinin verdiği notlar üzerinden, Basketbol Federasyonu Teknik Komitesi tarafından belirlenen Decomar Mart’2011 Ayın Hakemi Nusret Sırdar’a ödülünü Decomar Direktörü Kemal Uyumsal verdi.

 

Gönyeli’deki Mardo İce Cream & Cofe’de düzenlenen ödül töreninde, Basketbol Federasyonu adına Merkez Hakem Kurulu Üyeleri Mehmet Diren ve Celal Şahin de hazır bulundular.

 

Törene kendisi gibi ilkokul öğretmeni olan eşi ile birlikte gelen Decomar Mart’2011 Ayın Hakemi Nusret Sırdar, federasyonun 1,5 – 2 ay önce gönderdiği Türkiye’de gerçekleşen Türkiye Basketbolu Küçük Bayanlar Finali karşılaşmasını da yönettiğini ve burada da Turnuvanın En İyi Hakemi seçildiğini belirtti ve Basketbol Federasyonu’na teşekkür etti.

 

8 yıldır basketbol hakemliği yapan Decomar Mart’2011 Ayın Hakemi Nusret Sırdar, başarısında en büyük payın kendisine tam destek olan eşinin olduğunu söyledi ve kendisini ayın hakemi ödülüne layık görenler ile basketbola katkı koyan Decomar’a saygılarını vurguladı.

 

Decomar’ın 30 koşan basketbol hakemine kıyafet sponsoru olduğunu anımsatan Decomar Direktörü Kemal Uyumsal, “Ayın basketbol hakemini ödüllendirmekle olumlu tepki almaktayız. Sosyal sorumluluk çerçevesinde bu ödüllendirmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

Martt’2011 Ayı Basketbol Hakemi Nusret Sırdar, Golden Tulip Otel’de her şey dahil iki kişilik hafta sonu tatili ile ödüllendirildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ