16 Aralık 2018 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Avukatlar bedava konuştu
07 Nisan 2011 Perşembe 13:33

Avukatlar bedava konuştu

KKTCELL, tüm özel günleri olduğu gibi avukatları da unutmadı

"Avukatlar Günü"nde meslek grubu bilgisi “Avukat, Savcı, Yargıç, Hâkim, Hukuk Danışmanı” görünen Kuzey Kıbrıs Turkcell abonelerine binlerce dakika hediye edildi…

 

Tüm özel günlerde abonelerinin yanında olan Kuzey Kıbrıs Turkcell, 5 Nisan Avukatlar
Günü'nü de unutmadı, avukatların yanında yer aldı.


"Avukatlar Günü"nde meslek grubu bilgisi “Avukat, Savcı, Yargıç, Hâkim, Hukuk Danışmanı” görünen Kuzey Kıbrıs Turkcell aboneleri binlerce dakika bedava görüştü.
 

Avukatlar, kendilerine özel günde, Kuzey Kıbrıs Turkcell'in özel ilgisi ile mutlu olurken, düşüncelerini de paylaştı.
 

 

Avukat Sertaç Özsoy

 

“Kuzey Kıbrıs Turkcell bize çok güzel bir jest yaptı. Avukatlar gününde yapacağımız KKTCELL görüşmelerinin bedava olacağını SMS ile bir gün önceden bildirdi. Bu yapılan ayrıcalık ve kutlama ile hem mutlu olduk hem de tasarruf sağladık. Kuzey Kıbrıs Turkcell'e tekrardan teşekkür ederiz.”

 

Avukat Çiğdem Besimler Kavaz

 

“Kuzey Kıbrıs Turkcell'in SMS'i ile bugünün Avukatlar gününü hatırladım. Kuzey Kıbrıs Turkcell'e bu inceliğinden dolayı teşekkür ederiz. Kuzey Kıbrıs Turkcell bu gibi ince düşüncelerinden dolayı abonelerini ayrıcalıklı hissettiriyor. Tekrar tekrar teşekkürler.”Özel günlerde abonelerinin yanında

 

Öte yandan Kuzey Kıbrıs Turkcell tarafından yapılan açıklama, tüm özel günlerde, tüm abonelerinin yanında olunmasının hedeflendiği belirtilerek, "Avukatlarımıza bu özel günlerde, ücretsiz görüşme imkânı sağlayarak, onlara, kurumumuz adına bir kutlama yapmayı amaçladık. Daha gelişmiş bir demokrasiye ulaşmanın yolu, toplumda hukuka ve adalete duyulan güvenin en üst derecede olmasına bağlıdır, bunu sağlayacak en önemli meslek gruplarından birisi de avukatlıktır. Tüm avukatlarımızı yeniden kutluyoruz" dendi. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ