16 Aralık 2018 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Avantajlı başlamak istiyor
05 Nisan 2011 Salı 12:51

Avantajlı başlamak istiyor

Keyfi yerinde olan GG hedeflerini büyüttü

Beyzade ÜNALMIŞ

KKTCELL İkinci ligde başkentin yeşil beyazlı ekibi Gençlik Gücü takımında keyifler yerinde. Son iki haftada aldığı galibiyetle play-off’u garantileyen başkent ekibi kalan iki haftayı kayıpsız geçip play-off’a avantajlı başlamayı hedefliyor. Hem takımın sondurumu hemde kalan haftalarla ilgili gazetemiz spor servisine demeç veren Gençlik Gücü Teknik Direktörü, Mustafa Piro son iki haftadaki Binatlı ve ardından Görneç galibiyetlerinin takım için önemli olduğunu ancak önlerindeki iki karşılaşmayı da kazanmaları gerektiğini sözlerine ekledi.

 

SON İKİ HAFTA YERİMİZDE:

Ligde son iki karşılaşmada önce Gençler Birliği daha sonra Yalova takımlarıyla karşılaşacak olan Gençlik Gücü takımının başarılı Teknik Direktörü Mustafa Piro son iki maçın kendi sahalarında olmasının kendileri için çok büyük bir avantaj olduğunu ve iki maçıda kayıpsız geçmek istediklerini söyledi. Son iki haftada karşılaşacakları rakiplerinin ligde zor günler geçirdiklerini ancak koydukları hedef doğrultusunda galibiyetten başka düşüncelerinin olmadığını sözlerine ekledi. Ligde geçen hafta alınan Görneç galibiyetine değinen Piro Görneç deplasmanının çok zor geçtiğini ancak kazandıklarını ve kendileri kazanırken Play-off yolundaki rakiplerininde puan kaybetmesinin kendileri için ayrı bir motive olduğunu ve halen daha kimin play-off’a avantajlı başlayacağının belli olmadığını vurguladı.

 

YÖNETİM ÇOK ÖZVERİLİ:

Teknik Direktör Mustafa Piro yönetime de değindiği görüşmede hem Başkan hem Yönetim’in çok genç bir kadrodan kurulu olduğunu ve bununla beraber çok özverili ve fedakarca çalıştıklarını ve bunun da meyvesini aldıklarını vurguladı. Kendisiyle birlikte yardımcı antrenör olarak takımın başına gelen Ali Kanlı ya değinen Piro Ali Kanlı’nın takıma faydasının en az kendisi kadar olduğunu ve özellikle gençlere hem olumlu yönde yansıdığını bununda her geçen hafta daha da belirgin hale geldiğini söyledi.

 

HAKAN EMİNOĞLU ÖNEMLİ KAYIP:

Son olarak takımın oyuncuları hakkında bilgi veren başarılı Teknik Adam Piro takımda özellikle ihtiyaç duyulan bir dönemde sakatlık geçiren Hakan Eminoğlu’nun eksikliğini fazlasıyla hissettiklerini ve kalan maçlarda Hakan dan yoksun mücadele edeceklerini ancak kadrosundaki diğer oyuncularada güvendiğini vurguladı. Özellikle takımdaki genç oyuncularının kendisini memnun ettiğini aktaran Piro sık sık görev verdiği gençlerin performanslarının kendisini memnun ettiğini ve kalan haftalarda yine gençlerle devam edeceğini söyledi. Bunların yanında Hasan Aksoy ve Niyazi’nin son iki haftadaki performanslarının üst düzeyde olduğunu ve takıma da olumlu yönde yansıdığını sözlerine ekledi. Bu hafta kendi evinde karşılaşacağı Gençler Birliği mücadelesine 3 idmanla hazırlanacak olan Gençlik Gücü takımında cezalı Suat ve sakat Hakan Eminoğlu dışında eksik oyuncu bulunmuyor.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ