22 Ekim 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Atkuyruğu nasıl olmalı?
07 Mayıs 2011 Cumartesi 11:45

Atkuyruğu nasıl olmalı?

'Saçın en doğal hali'nin de kendine has bir stili olduğunu biliyor muydunuz?

Yaz sezonunun en sevilen saç trendlerinden biri olan atkuyruğu, tasarımcıların elinde sıra dışı formlara bürünüyor.

 

Bir şekilde hayatımızın bir döneminde saçlarımızı uzattık, atkuyruğu da yaptık. Saçın en doğal hali olarak bildiğimiz atkuyruğunun da kendine has bir stili olduğunu biliyor muydunuz? Havaların ısınmasıyla birlikte biz kadınların en çok sevdiği atkuyruğu yine gözde! Gelin, bu kez ona farklı bir hava kazandıralım.

 

Atkuyruğu nasıl olmalı?

 

■Ensede toplanmalı ve çok bol bir şekilde bağlanmalı. Bu atkuyruğu formunda saçlar, ya düz fönlü ya da kesinlikle fönsüz doğal bir görünümde olmalı.

■Kulak hizasında toplanmalı, saçlar dümdüz olmalı. Bu görünüm sadece sportif değil, aynı zamanda giydiğiniz kıyafete bağlı olarak seksi bir şekle de dönüştürülebilir.

 

Püf noktaları:Özel saç lastikleri, özellikle metal detaysız olanları, her ne kadar incecik olsa da, tüm gün boyunca atkuyruğunu taşıyacak kadar güçlü olabiliyor.

 

Kontrol edilemeyen dalgalı saçları lastik tokayla atkuyruğu yaparken, başınızı geriye doğru atarsanız işiniz çok daha kolay olacaktır.

 

Oradan buradan çıkan, kısa saçları da atkuyruğuna dahil etmek için saçınızı toplamadan önce ellerinizi hafifçe ıslatıp, saçlarınızda gezdirin.

 

Atkuyruğunun şık görünmesi için başın arkasında bir miktar dolgunluğa ihtiyaç duyulur. Bunun için ellerinizi saç tokasının üzerine koyun ve saçlarınızı hafifçe yukarıya doğru çekin.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ