20 Ekim 2018 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Artık daha rahatız
26 Nisan 2011 Salı 12:15

Artık daha rahatız

Turan Altay, MTG'nin son durumunu şöyle değerlendirdi:

Gökmen Bolkan

 

Sezona iyi bir kadro kurarak ve şampiyonluk için iddialı başlayan Mağusa Türk Gücü her geçen haftada hedeften uzaklaşarak play-out oynama durumuna gelmişti.

 

Yirmialtı haftalık periotta umduğunu bulamayan ve geçen hafta başlayan Play-out maçlarında ilk maçında A.Yeşilova ile karşılaşan Mağusa Türk Gücü ,ilk maçını kazanarak puanını 6 ‘ya çıkarmış ve ligte kalmayı garantileyen ilk takımolmuştu.

 

 

Altay: “Huzurluyum”

 

Ligin son beş maçında Mağusa Türk Gücü’nde göreve gelen Turan Altay, ligi 9.sırada tamamladıklarını ve 3 puanlık avantajla play-out’a başladıklarını belirtirken ilk maçı kazanarak ligte kalma yolunda başarılı olduklarını söyledi. Ancak bundan sonra kalan iki maçlarını da aynı ciddiyet içerisinde oynamaları gerektiğini de bildiklerini belirten Altay,son iki maçta alacakları skorların lig sıralamasını etkileyecek olmasından dolayı henüz ligin bitmediğini bu yüzden ciddiyeti elden bırakmadan oynamaları gerektiğinin bilinci ile kalan iki maça çıkacaklarını sözlerine ekledi.

 

Kendisinin göreve gelirken camianın takımı ligte tutmasını istedikleri için burada olduğunu,bunu da bugün itibarı ile başarmanın huzuru içerisinde olduğunu söyleyen Altay,Mağusa Türk Gücü’nün daha güzel günlere layık bir cami olduğunu sözlerine ekledi.

 

 

Bekleyip göreceğiz

 

Sözleşmesinin play-out maçları ile tamamlanacağını hatırlattığımız Altay,gelecek içinse henüz planlarının netleşmediğini ancak MTG Başkanı Halil Falyalı’nın kendisinin önümüzdeki sezon da takımın başında olması için ısrarcı olduğunu ancak kendisinin iki maç daha olması nedeni ile ilerleyen günlerde bu konuyu konuşup değerlendireceğini ifade etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ