18 Ekim 2018 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Arjantindeki o ilanlar...
09 Eylül 2013 Pazartesi 11:49

Arjantin'deki o ilanlar...

Türkiye, 2020 Olimpiyat Oyunları'na ev sahipliği yapabilme şansımızı yitirmenin şokunu halen daha atlatamadı...

Özellikle son gün yapılan sunumdan sonra herkes 2020'yi İstanbul'un alacağına inanıyordu neredeyse. Ve yarı final oylamasında da Madrid'i geride bırakıp finale Tokyo'yla kalınca çok daha fazla ümitlenmiştik ama olmadı, İstanbul'un olimpiyat hayalleri başka bir bahara kaldı.

2020'yi kaybetmemizin ardında doping ve şike gibi iki önemli unsurun yattığı iddia edilirken oylamaya ev sahipliği yapan Arjantin'in Buenos Aires kentinin sokaklarındaki reklam panolarında yer alan bazı ilanlar herkesi şoke etti.

Özellikle Gezi olayları sonrasında sosyal medyada sıkça paylaşılan ve bir polis memurunun kadın yüzücüyü mayosundan tuttuğu karenin yansıtıldığı ilanın altında ise şu ifadeye yer verilmişti:

"İnsan haklarını ihlal eden bir ülke, olimpiyatı alamaz!"

 

YORUMLAR
Olimpiyat
Yorgo
Olimpiyatmı ? Müslüman ülke diye vermiyolar yalanını bir kenara bırakıp, Olimpiyat adına Türkiyenin ne yaptığına bakalım. Istanbulda olimpiyat stadı diye yapılan yere uçak kaldırmak lazım. Toplu taşımadan bi haber yapılanma var. Sporcumuz desek desteklenmiyor, desteklenende dopingli.. Olimpik havuz yapıyorlar 2 adet, haremlik selamlık modeli. Madridi elememiz bile yeterince kutlanmaya değer bir durum..
17 Eylül 2013 Salı 03:10
94.78.78.32
ÜYE İŞLEMLERİ