10 Aralık 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Antalyaya iddialı gidiyorlar
07 Nisan 2011 Perşembe 10:37

Antalya'ya iddialı gidiyorlar

Turnuvada Gönyeli, Lapta ve Lefkoşa masterleri ülkemizi temsil edecek

Gönyeli Futbol Masterler takımı 08- 10 Nisan tarihleri arasında Antalya’daki uluslararası masterler Futbol Turnuvası'na katılacak.
 

Turnuvaya ikinci kez katılacak takımın kaptanı Mustafa Gencay, "24 takımın yer alacağı bir turnuvada yer almak hem bizler, hem de ülke sporumuz için son derece önemlidir" dedi.
Gönyeli masterleri yanı sıra turnuvaya Lapta ve Lefkoşa masterlerinin de katılacağını anlatan Gencay devamla şunları söyledi:

 

"Yıl boyunca çok iyi bir çalışma dönemi geçirdik. Bu turnuva bizim için yalnızca katılım ve temsiliyet anlamında değil, başarı odaklı olması açısından da önemlidir. Yani iddialı bir şekilde turnuvaya katılıyoruz ve inanıyorum ki ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz"

 'Hayat Boyu Spor'Gönyeli Masterleri Başkanı Yılmaz Behlül de yaptığı açıklamada, takımı oluştururken ilk hedeflerinin "Hayat Boyun Spor" felsefesi olduğunu ve  yola bu amaç ile çıktıklarını söyledi.

 

Behlül, takımın genel olarak eski Gönyeli oyuncularından oluştuğunu anlatarak, "Elbette, farklı kulüplerde futbol oynamış eski sporcularımıza da kapımız her zaman açıktır. En başta söylediğim gibi, hayat boyu spor felsefesi ile birlikte olmak, yeni başarılara imza atmak istiyoruz" dedi.
Antalya da yapılacak turnuvada geçen seneden daha iddialı olduklarını anlatan Yılmaz Behlül, KKTC’ni en iyi şekilde temsil edeceklerini sözlerine ekledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ