22 Ekim 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Annelere şiir ve gösteri
09 Mayıs 2011 Pazartesi 11:00

Annelere şiir ve gösteri

Paşaköy'deki kutlamaya Gülin Küçük ve Gencay Eroğlu da katıldı

Paşaköy Belediyesi, Mayıs ayının ikinci Pazar günü olarak kutlanan Anneler Günü’nü Cuma gecesi düzenlediği kokteyl ile kutladı.

 

Paşaköy Belediyesi tarafından Paşaköy Belediyesi’nin düğün salonunda gerçekleşen kokteyle Başbakan İrsen Küçük’ün eşi Gülin Küçük, Gençlik Dairesi Müdürü Gencay Eroğlu ve UBP GaziMağusa milletvekili Afet Özcafer de katıldı.

 

Annelere şiir ve gösteri

Gecede, Eşref Bitlis İlkokulu öğrencileri annelere özel şiirler okurken, okulun halk dansları ekibi ile Gençlik Dairesi Halk Dansları ekibi de annelere özel gösteri sundu.

 

 

Tülücü: Annelermiz özel insanlar

 

Paşaköy Belediye Başkanı Habil Tülücü gecede yaptığı konuşmada, tüm annelerin anneler gününü kutlarken, “anneleri tek bir gün değil üç yüz atmış beş gün hatırlayıp onlara özel olduklarını hissettirmeliyiz” dedi.

 

Eroğlu: İşbirliğimiz sürecek

Gençlik Dairesi Müdürü Gencay Eroğlu da yaptığı konuşmasında Paşaköy Belediyesi ile ortak çalışmalar sonucu Paşaköy’de bulunan Gençlik Merkezi’nin yenilendiğini anımsatarak, yaz aylarında da gençlere kültür gezisi düzenleyeceklerini belirtti. Eroğlu, tüm annelerin anneler gününü de kutladı.

 

Küçük: Anneler en değerli varlığımız

Başbakan Küçük’ün eşi Gülin Küçük ise Annelerin büyük fedekarlıklarla çocuklarını yetiştirdiklerine dikkat çekerek,” anneler en değerli varlığımızdır, tüm annelerimizin bu gününü kutlar sağlık dolu günler geçirmelerini dilerim” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ