23 Ekim 2018 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Annelere ilk ‘merhaba’, KKTCEL’den
09 Mayıs 2011 Pazartesi 11:00

Annelere ilk ‘merhaba’, KKTCEL’den

Annelik sevincinin ilk anlarında, yanlarında Kuzey Kıbrıs Turkcell vardı.

Anneler Günü’nde kimi annelere en güzel armağan doğan bebekleri oldu.Kuzey Kıbrıs Turkcell Kurumsal İletişim uzmanları, bu özel günü, ‘annelik’ coşkusunu kucağındaki bebeğiyle kutlayan annelerle paylaştı.


14 yıllık özlemle gelen ikizler

Girne Dr. Akçiçek Hastanesi’nde, ‘Anneler Günü’nde 8 doğum. Ömer-Hamide Ercenap çifti Anneler Gününde Aras-Ayaz isimlerinde ikiz bebeklerine kavuştu.
14 yıllık evli olan Hamide-Ömer çifti için adeta ‘çifte bayram’ yaşandı. Doğumuna  10 gün olmasına rağmen Cumartesi gecesi acilen hastaneye kaldırılan Hamide Ercenap,  tüm ailesi ve Çatalköy’deki yakınları ile hastanede buluştu.2 erkek bebeğe, ikizlerine, “Annenler Günü”nde kavuşan aileye, ilk hediyeleri de Kuzey Kıbrıs Turkcell’den geldi.Çatalköy Belediyesi’nde çalışan Ömer Ercenap ve ev hanımı olan Hamide Ercanep, 14 yıllık aradan sonra iki erkek çocuk sahibi oldu.Anne ve baba olmanın çok güzel bir duygu olduğunu belirten çift, “Herkese, böylesi özel bir duygu, böylesine güzel bir coşku” dileklerinde bulundular.
Bu özel günde Kuzey Kıbrıs Turkcell tarafından hatırlanan çiçeği burnunda  anneye  çok özel bir kolye hediye edildi.

Mağusa’da iki ayrı sevinç

Mağusa’da, biri özel, biri ise devlet hastanesinde olmak üzere, iki anne, ‘Anneler Günü’nün en önemli armağanını aldı.Sevil Senal Kahveci, bebeğini büyük bir coşkuyla bağrına basarken, baba Seçkiner Kahveci de “Demir” bebekle, gururlandı.Sevil Senal Kahveci, bu çok özel günlerine Kuzey Kıbrıs Turkcell’in kendilerine yaptığı sürprize teşekkür ederek, “Unutamayacağım bir anneler günü, unutamayacağım da bir sürpriz oldu. Daha fazla hayat sloganınızı çok daha iyi anladım, KKTCELL’li olmanın ayrıcalığını yaşadım, size ve mutluluğumuza ortak olan herkese çok teşekkürler” dedi.
Zülfiye – Ali Katırcı çiftçi de, Annenler Günü’nün bir diğer özel ailelesi olarak  tarihe geçti. Berkay bebek anneler gününde dünyaya gelirken, ilk özel hediyesi de Kuzey Kıbrıs Turkcell’den oldu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ