20 Ekim 2018 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Anahtar avucunuzun içinde
25 Nisan 2011 Pazartesi 11:50

Anahtar avucunuzun içinde

Tüm olumsuzlukları kendinizden uzaklaştırmak mı istiyorsunuz?

Sıkıntılı günleri geride bırakmak, aşk hayatınızı düzene sokmak ve tüm olumsuzlukları kendinizden uzaklaştırmak mı istiyorsunuz? Reiki tam size göre bir şifa tekniği…

 

Günümüzde artık birçok insan alternatif tekniklerde kendisini geliştirerek yaşamın olumsuz etkilerinden kurtuluyor.

 

Peki, nasıl oluyor diyorsanız Reiki Master ve Uzman Astrolog Su Karakuş, Reiki ile hayatımızda yapabilmeğimiz değişiklikler hakkında bilinmeyenleri anlatıyor.

 

Ruhsal yaşam enerjisini yükselten bu tekniklerin tarihi binlerce yıl öncesine dayanmaktadır. Kullanımı en kolay şifa terapilerinden biridir ver herkes rahatça uygulayabilir.


Reiki kelimesi Japonca'da "Transandantal"ruhun enerjisi yani kozmik yaşam enerjisi demektir.

Beden-Ruh dengesini düzenler ve aynı zamanda biyoenerji kapasitesini çoğaltır.

 

Ellerimizde ve tüm bedenimizde bu enerjiyi hissedebiliriz. Bu şekilde tüm çakralarınızı açarak kendinizi olumsuzluklardan arındırabilir ve çevrenizdekilere bu olumsuzluklardan arınmaları için bir şifa aracı olabilirsiniz.

 

Reiki ilişkinizi yoluna koyar


Reiki'nin uygulama alanını dilediğiniz gibi genişletebilir, yaşamınızın her dakikasına yayabilirsiniz. Hatta bu şifa çalışmasını çocuklarınız, eşiniz, anneniz, sevdiğiniz arkadaşlarınız için de kullanabilirsiniz.  Tabii Reiki'ye uyumlanmış olmanız gerekiyor.

 

Yeni bir ilişki istiyorsanız


Seveceğiniz kişide olmasını istediğiniz nitelikleri, özellikleri biliyor musunuz? Bilmiyor ve hatta üstünde hiç düşünmediğinizi şu anda fark ediyorsanız kendinize düşünmek için birkaç gün veya birkaç hafta tanımalısınız. Sevginizi kazanacak nitelikleri bir kağıda yazın. Burada ne dilediğiniz çok önemli. Gerçekten ne istediğinizi tam olarak belirleyin. Geri dönülmez bir yola girmiş olabilirsiniz. Baş bölgenize göndereceğiniz Reiki'den sonra bu listeyi hazırlamanız en iyisi. Listeyi bir kutuya yerleştirin, kutuyu avuçlarınızın içine alın veya kâğıdı katlayıp elinizde tutun. Kutu metal olmamalı. 15 dakika Reiki gönderin. Bu uygulamayı 21 gün boyunca sürdürün. Bu şeklide gönderdiğiniz enerji sayesinde hayat size olumlu yanıt verecektir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ