22 Ekim 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ameliyatsız güzelleşin
06 Mayıs 2011 Cuma 11:36

Ameliyatsız güzelleşin

Kırışıklık veya selülit derdiniz mi var? Artık altına yatmanıza gerek yok!

Mezoterapi, kırışıklıkların, selülitin ve çatlakların giderilmesinde bıçak altına yatmak istemeyen kadınların imdadına yetişiyor…

 

Mezoterapi, ciltteki lekelerden kırışıklıklara, saç dökülmesinden selülite, zayıflamadan sıkılaşmaya her türlü estetik derde neştersiz çözüm sağlıyor. Çeşitli vitamin, enzim ve aminoasitlerden oluşan karışımların iğneyle enjekte edildiği mezoterapi yöntemi, ‘mezoterapi tabancası’yla artık daha da kolay ve ağrısız.

 

Bu tabancaların; derinin içine sabit miktarda ilaç verebilme ve girilen derinliği seçme gibi avantajlar da sağladığını belirten ve elle yapılan uygulamaya göre daha hızlı olduğunu söyleyen Dermatoloji Uzmanı Dr. Vefa Gönenç, “Yöntem özellikle derinin gençleştirilmesi, kırışıkların düzeltilmesi, bölgesel zayıflama, saç dökülmesi, selülit ve deri çatlaklarının giderilmesi gibi amaçlar için uygulanır. Fransa’da 1950’lerde kullanılmaya başlanan bu yöntem, yıllar içinde dünyanın her yanında kabul görmüş ve son yıllarda estetik cerrahi girişimlerinin en önemli alternatifi haline gelmiştir” şeklinde konuşuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ