19 Kasım 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Altın Ayakça altın kumlarda
12 Nisan 2011 Salı 12:57

Altın Ayakça altın kumlarda

Akdeniz'de düzenlenen 2. Altın Ayakça Bisiklet Gezisi’nde 86 kişi pedal çevirdi

Türk Bankası Ltd.’in bir süre önce başlattığı Çevreye Duyarlılık Etkinlikleri kapsamında düzenlenen Altın Ayakça Bisiklet Gezisi’nin ikincisi Akdeniz köyünde gerçekleşti.

 

Profesyonel bisikletçilerin gözetiminde gerçekleşen 2’nci Altın Ayakça Bisiklet Gezisi’nde 86 kişi pedal çevirdi. Türk Bankası Ltd. Genel Müdürü Yunus Rahmioğlu da etkinliğe katılanlar arasında yer aldı.

 

Sabah saat 10.00’da başlayan, Akdeniz’in çam ormanındaki ağaçlar arasında ve altın sarısı kumlar üzerinde gerçekleşen bisiklet gezisinde katılımcılar büyük bir efor sergilediler.

 

“Yaşanabilir bir ada, sürdürülebilir bir yaşam için çalışıyoruz” yazılı pankartın açıldığı etkinlik yaklaşık iki saat sürdü. 2’nci Altın Ayakça Bisiklet Gezisi etkinliğine katılanlar, Caretta Caretta Restoran’tan başlayıp yine aynı yerde tamamlanan etkinlikte, çöp toplayarak çevreye duyarlılıklarını da gösterdiler.

 

Türk Bankası Ltd.’in renklerini taşıyan balonlarla süslenen 2’nci Altın Ayakça Bisiklet Gezisi’ne katılanlar, profesyonel bisikletçiler gözetiminde gerçekleşen etkinlik sonrasında, yine Caretta Caretta Restoran’ta birlikte yenen yemekle etkinliği tamamladılar. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ