16 Ekim 2018 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Alper Susuzlu’yla kahkaha tufanı!
15 Aralık 2011 Perşembe 08:30

Alper Susuzlu’yla kahkaha tufanı!

Alper Susuzlu’nun yazıp yönettiği tek kişilik komedisi “Çakulet Kutusunda Fotoğraflar Ya Da Cemal Dayı Solina” yoğun istek üzerine yeniden Mağusa’da sahnede…

Alper Susuzlu’nun yazıp yönettiği ve 2 Aralık’tan itibaren Mağusa’da kapalı gişe oynayan ‘Çakulet Kutusunda Fotoğraflar Ya Da Cemal Dayı Solina’ Stand-Up Komedisi yoğun istek üzerine Mağusa’da tiyatro severlerle buluşmaya devam ediyor.

 

Tek başına seyirciyle bir yolculuğa çıkacağını belirten Alper Susuzlu, vefa, sevgi, hasretlik gibi temaların temel olarak irdelendiği gösteride 1950’lerden günümüze Kıbrıs’ta yaşamı anılarla paylaşacağını dile getirdi.

 

Çocukluk ve gençlik anılarını, büyüklerinden öğrendiklerini ne zamandır izleyici ile paylaşmak istediğini belirten Susuzlu, bir ailenin hikâyesini değil, aile kurumunun önemini anlatmak istediğini söyledi.

 

Alper Susuzlu Çakulet Kutusunda Fotoğraflar gösterisini rahmetli babası Kemal Recep Susuzlu’ya ayrıca makale ve Nigose Baba romanından alıntılar yapma izni veren Arif Hasan Tahsin’e adadığını belirtti.

 

17 Aralık son sahne

16 Aralık Cuma akşamı ve son kez 17 Aralık Cumartesi akşamı Gazimağusa Belediye Binası’nda saat 20:00’de oynanacak oyun için izleyicilerin 36 67697 ve 0542 850 5294 telefon numaralarından yerlerini ayırtabilecekleri belirtildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ