23 Haziran 2017 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Alaniçi ve Ziyamet birinci
13 Nisan 2011 Çarşamba 10:30

Alaniçi ve Ziyamet birinci

Gazimağusa B Bölgesi Atletizm Eleme Yarışları yapıldı...

Milli Günler Okul Sporları ve Kol Etkinliklieri Amirliği tarafından düzenlenen İlkokul Küçükler Gazimağusa B Bölgesi Atletizm Eleme Yarışları’nda erkeklerde Alaniçi İlkokulu, kızlarda Ziyamet İlkokulu birinciliği kazandı.

Gazimağusa’da dün yapılan yarışlarda ilk üç dereceye giren okullar ve atletler belirlendi. Dereceye giren okullara ve atletlere ödülleri verildi.

 

İLKOKUL ERKEK TAKIM

 

 

SIRA

OKUL

PUAN

1

ALANİÇİ İO

3484

2

DÖRTYOL İO

2884

3

ZİYAMET İO

2739

 

İLKOKUL KIZ TAKIM

 

 

SIRA

OKUL

PUAN

1

ZİYAMET İO

3385

2

DAİ

3296

3

ŞHT OSMAN AHMET

3252

 

FERDİ SIRALAMA

KATEGORİ: İLKOKUL KIZ METRE :75 M

 

SIRA

ADI –SOYADI

OKULU

DERECE

1

ELİZ MALONEY

D.A.İ

11.1

2

SEDA GÜNEŞ

ZİYAMET İ.O

12.0

3

AYŞE ÇETİNKAYA

DÖRTYOL İO

12.3

 

KATEGORİ: İLKOKUL ERKEK METRE :75 M

 

SIRA

ADI –SOYADI

OKULU

DERECE

1

Ç. DOĞUKAN ULUDAĞ

ALANİÇİ İO

10.6

2

MESUT GÜNGÖR

DÖRTYOL İO

10.9

3

CAN NURÇİN

ZİYAMET İO

11.2

 

KATEGORİ: İLKOKUL KIZ METRE :800 M

 

SIRA

ADI –SOYADI

OKULU

DERECE

1

HANİFE MAVİDENİZ

ŞHT.OSMAN AHMET İO

3.12.4

2

NEZİHAT DOYGUNEL

D.A.İ

3.25.9

3

MELİSA TEMEL

ZİYAMET İO

3.31.4

 

KATEGORİ: İLKOKUL ERKEK METRE :1000 M

 

SIRA

ADI –SOYADI

OKULU

DERECE

1

BERAT YİĞEN

DÖRTYOL İO

3.48.8

2

GÖRKEM TÜRET

ZİYAMET İO

3.53.2

3

DENİZ ÖZKAN

ALANİÇİ İO

3.53.7

 

KATEGORİ: İLKOKUL KIZ UZUN ATLAMA

 

SIRA

ADI –SOYADI

OKULU

DERECE

1

ELİZ MALONEY

D.A.İ

3.99

2

ELİZAVETA KARAKUŞ

ŞHT. OSMAN AHMET İO

3.78

3

EDA İLKAN

ZİYAMET İO

3.63

 

KATEGORİ: İLKOKUL ERKEK UZUN ATLAMA

 

SIRA

ADI –SOYADI

OKULU

DERECE

1

BERK EMİRKAN

AKDOĞAN İO

4.61

2

Ç. DOĞUKAN ULUDAĞ

ALANİÇİ İO

4.45

3

COŞKUN CUMAOĞLULARI

D.A.İ

4.16

 

KATEGORİ: İLKOKUL KIZ FIRLATMA TOPU

 

SIRA

ADI –SOYADI

OKULU

DERECE

1

SEDA GÜNEŞ

ZİYAMET İO

35.35

2

HÜLYA ALTUNTAŞ

ŞHT. OSMAN AHMET İO

32.83

3

CANSU GENÇ

AKDOĞAN İO

22.50

 

KATEGORİ: İLKOKUL ERKEK FIRLATMA TOPU

 

SIRA

ADI –SOYADI

OKULU

DERECE

1

ERAY VUDALI

D.A.İ

51.56

2

OĞUZHAN AKAR

ALANİÇİ

50.72

3

YUSUF AHRAZ

AKDOĞAN İO

46.12

 

KATEGORİ: İLKOKUL KIZ YÜKSEK ATLAMA

 

SIRA

ADI –SOYADI

OKULU

DERECE

1

EDA İLKAN

ZİYAMET İO

1.10

2

CANKIZ ERTÜRK

D.A.İ

1.10

3

BURCU ÇELİK

ŞHT OSMAN AHMET İO

0.95

KATEGORİ: İLKOKUL ERKEK YÜKSEK ATLAMA

 

SIRA

ADI –SOYADI

OKULU

DERECE

1

SELİM HAYTA

ALANİÇİ İO

1.21

2

BERK EMİRKAN

AKDOĞAN İO

1.21

3

ALİ DAĞLI

DİPKARPAZ İO

1.10

KATEGORİ: İLKOKUL KIZ 4X75 METRE

 

SIRA

OKULU

DERECE

1

ŞHT OSMAN AHMET İO

52.3

2

ZİYAMET İO

52.6

3

D.A.İ

53.5

KATEGORİ: İLKOKUL ERKEK 4X75 METRE

 

SIRA

OKULU

DERECE

1

ALANİÇİ İO

48.6

2

ZİYAMET İO

49.5

3

DÖRTYOL İO

50.5

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ