17 Ekim 2018 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Alacaklarını istiyor !
29 Nisan 2011 Cuma 10:35

Alacaklarını istiyor !

Nihat yaşadığı zor günleri anlattı, bomba etkisi yaratacak sözler sarfetti..

 

 

 

Beşiktaş'la yollarını kesin olarak ayırmaya hazırlanan Nihat Kahveci yaşadığı zor günleri anlattı, bomba etkisi yaratacak sözler sarfetti..


"Moralim yerinde, tesislerden çıktım ve evime geçiyorum. Benim için Beşiktaş defteri tamamen kapanmıştır. Ben Beşiktaş kulübünden bu zamana kadar alıcaklarımın hepsini aldıktan sonra takımdan ayrılacağım. Zaten Beşiktaş Kulübü de benimle vedalaşmak istiyor. Ben de ayrılmak istiyorum. Beşiktaş'ta futbol oynarken hiç bir takım ile transfer görüşmesi yapmadım. Şu anda kimse ile görüşmediğimi net bir şekilde söyleyebilirim".

 


AİLEMİN CANINI ZOR KURTARDIM -


"Türkiye'de Beşiktaş medyası o kadar garip bir hal aldı ki, ben ailemin canını zor kurtardım. Benim evime hırsız, eşim varken girdi. Eşimi zor kurtardım. Benim kazandığım para ile ilgili yazılar yazdıkça hırsızları bir şekilde yönlendirmiş oluyorlar. Bu konu ile ilgili hakkımda yazılar yazılınca ister istemez bir tepkim ortaya çıktı. Yaptıklarımın doğru olmadığını ben de biliyorum. Adımın bu tür spekülasyonlar ile geçmesi bana yakışmadı. Ama sonuçta benim de hassas olduğum konular var. Olayı yaşadığım gazeteci hakkında da dava açacağımı söylemek isterim".
 

 

İSPANYA 2.LİGİ'NDE BİLE OYNARIM -


"İspanya 2. Ligi'nde oynarım ama artık Türkiye'de forma giymem. Beni eleştirenler performansımı eleştirebilirler. Nihat oynayamıyor, koşamıyor, çok kötü oynuyor desinler. Ama parayı neden yazıyorsunuz? Bu kadar da yazılmaz ki. Kazandığım paranın helaline ve haramına bile karar veriyorlar. Benim İspanya'da oynadığım dönemlerde bütün spor yazarları, beni evlerinde Milli maç heyecanı ile bekliyordu. Her karşılaşmadan sonra bütün spor yazarları beni ararlardı ve tebrik ederlerdi. Ne oldu da Nihat Kahveci onlar için bu kadar kötü oldu. Bunu gerçekten merak ediyorum".

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ