23 Ekim 2018 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
5 saniyede Türk kahvesi keyfi
11 Mayıs 2011 Çarşamba 11:03

5 saniyede Türk kahvesi keyfi

Ektam Kıbrıs Ltd, "Dök, karıştır, 40 yıl hatırı kalır" sloganıyla Shazili marka Türk kahvesini; günümüz koşullarına lezzetinden, görüntüsünden ödün vermeden ve hatta pişirenin maharetine bağımlı kalmadan pazara sundu.

Uluslararası markaların yerli üretimini ve ithalatını 1981 yılından beri KKTC’de sürdüren Ektam Kıbrıs Ltd. ürünlerine bir yenisini daha ekledi. Ektam Kıbrıs Ltd. tarafından ithal edilen Shazili hazır Türk Kahvesi, kokusundan, tadından ve görüntüsünden ödün vermeden 5 saniye gibi kısa bir sürede köpüklü bir şekilde ikram edilebiliyor.

 

5 saniyede hazır

Sade, orta ve şekerli olarak üç çeşitle piyasaya sunulan “Shazili” markalı hazır Türk kahvesini içmek için fincana boşaltmak ve üzerine kaynamış su ilave ederek karıştırmak yetiyor. Bol köpüklü ve telveli hazır kahve 5 saniye içinde hazır hale geliyor.

Zahmet isteyen pişirme süreci yüzünden ofislerde, araçlarda, uçaklarda, kafelerde, sahillerde, kamplarda, pikniklerde ve daha sayılabilecek birçok ortamda içilemeyen Türk kahvesi artık istenilen anda istenilen yerde içilebilecek duruma geldi. 

 

Harmankaya: Yenilikler sunma gayreti içerisindeyiz

Ektam Kıbrıs Ltd. Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mert Harmankaya raflarda yerini almaya başlayan yeni ürünleri Shazili hazır Türk kahvesi hakkında “Ektam Kıbrıs Ltd. olarak tüketicilerimize yenilikler sunma gayreti içerisinde olan bir firmayız. Dünyada bir ilk olan hazır Türk kahvesi ile ürün gamımıza farklı bir ürün daha eklemiş bulunuyoruz. Shazili hazır Türk Kahvesi uzun süren AR&GE çalışmaları sonucunda kokusundan, tadından ve görüntüsünden ödün vermeden 5 saniye gibi kısa bir sürede ikram edilebilecek formülasyona kavuştu. Böylelikle Türk kahvesi, Shazili hazır Türk Kahvesi projesiyle dünyanın her yerinde standart bir lezzete kavuşmuş oldu. Formülasyonu sayesinde standart geleneksel lezzetimizi garanti eden köpüklü, telveli nefis Shazili hazır Türk Kahvesi, cezveye gereksinim bırakmadan 5 saniye gibi kısa bir sürede hazırlanabilecek. Shazili markalı hazır Türk kahvesinin tüketicilerin büyük beğenisini kazanacağına inanıyorum” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ