20 Ekim 2018 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
3 yeni mağaza
17 Nisan 2011 Pazar 11:50

3 yeni mağaza

Bulutoğulları, Dereboyu'ndaki 3 yeni mağazanın açılışını yaptı

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Cemal Bulutoğluları, Cuma günü Instyle ve Shemax Bayan Giyim Mağazası ile Bale Ayakkabı Mağazası’nın açılışını gerçekleştirdi.


Çakartaş ailesinin sahibi olduğu ve 20’ye yakın markanın ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunan Bale Ayakkabı Mağazası’nın Lefkoşa Direktörlüğü’nü Enver Çakartaş üstlenirken, Fransa, İngiltere ve İtalya’dan ithal edilen birbirinden seçkin ürünleri vatandaşla buluşturacak İnstyle bayan giyim mağazası direktörlüğünü Öcal Çakartaş yapacak.

 

Sunuculuğunu Seniha Kanatlı’nın yaptığı açılışta, Angelo Ajans mankenleri mağaza ürünlerini tanıtıcı mini bir defile gerçekleştirdi.

 

“İngiltere’deki vatandaşlarımıza örnek olsun”

 

LTB Başkanı Cemal Bulutoğluları, Çakartaş ailesinin Güzelyurt ve Gazimağusa’nın ardından Lefkoşa’da da mağaza açmasının mutluluk verici olduğunu belirterek, Çakartaş Ailesini kutladı. Bulutoğluları, İngiltere’de yaşamını sürdüren Öcal Çakartaş’ın ülkede yatırım yapmasının İngiltere’de yaşayan tüm KKTC vatandaşlarına örnek olması temennisinde de bulundu.

 

Çakırtaş: Mağaza açma cesaret


Bale Ayakkabı Mağazası direktörü Enver Çakartaş ise yaptığı konuşmada, ayakkabı mağazalarının 4. şubesini Lefkoşa’da açmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, mağazada 20 farklı markanın satışa sunulacağını söyledi.


Bale ve Instyle mağazalarının ardından Efsane Bozalanlar’ın sahibi olduğu Shemax Mağazası’nın açılışını da gerçekleştiren Başkan Bulutoğluları, bu dönemde mağaza açmanın cesaret olduğunu belirterek Bozalanlar'ı kutladı.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ