24 Ekim 2018 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
3 gün daha içerde
26 Nisan 2011 Salı 15:12

3 gün daha içerde

Uyuşturucu zanlısı Deniz Demir'in tutukluğu 3 gün daha uzatıldı

 

Abbas ELMAS

 

Uyuşturucu suçundan 2007 yılında yakalanan ve 2009 yılında üç yıl hapis cezasına çarptırılan Deniz Demir, geçen hafta evinde yapılan arama sonucu ele geçirilen uyuşturucu madde ile ilgili dün yeniden yargı huzuruna çıkarılarak tutukluluk süresi 3 gün daha uzatıldı.

 

Polis memuru İbrahim Atabek,olayla ilgili verdiği yeminli şahadette, 21 Nisan tarihinde PGM’ye bağlı Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü’nün aldığı bir ihbar üzerine görevli polislerin zanlı ve annesinin ikametgâhlarında arama yaptıklarını kaydetti.

 

 

“Kendim yetiştirdim”

 

Atabek, Yaklaşık bir buçuk saat süren arama sonucu odada bulunan bir cam kavanozda uyuşturucu kalıntıları, uyuşturucu tartmakta kullanılan hassas terazi ve bahçe tellerinin dışındaki boş arazide 50 gram, 800 miligram hintkeneviri olduğuna inanılan madde bulunduğunu söyledi.

 

 

3 gün daha tutuklu kalacak

 

Başlatılan soruşturmanın hala devam ettiğini belirten polis memuru, olayla ilgili yürütülen soruşturmanın selameti açısından zanlının 3 gün daha poliste tutuklu kalmasını talep etti.

 

Girne Kaza Mahkemesi Kıdemli Yargıcı Melek Esendağlı ise, zanlının olayla bağlantılı olabileceğinİ ve yürütülen soruşturmanın selameti açısından zanlının 3 gün daha poliste tutuklu kalmasını emretti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ