15 Ekim 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
26 okula kitap
24 Nisan 2011 Pazar 14:12

26 okula kitap

LTKB ve Deniz Plaza'dan öğrencileri sevindiren örnek işbirliği...

Ülkenin iki köklü kuruluşu sosyal sorumluluk bilincine örnek teşkil edecek bir işbirliğine imza attı. Limasol Türk Kooperatif Bankası (LTKB) ve Deniz Plaza İşletmeleri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Haftası nedeniyle öğrencileri mutlu eden bir işbirliği gerçekleştirdi.

 

LTKB ve Deniz Plaza halkla ilişkiler görevlileri 18-21 Nisan tarihlerinde İskele, Dipkarpaz, Güzelyurt ve Yeşilırmak bölgelerinde toplam 26 ilkokulu gezerek ilkokul öğrencilerine eğitici hikâye kitapları dağıttı.

 

Çocuklara özel bez çanta poşetler içinde binlerce kitabın dağıtıldığı okullar şöyle:

 

“Serhatköy İlkokulu, Zümrütköy İlkokulu, Bostancı Fikri Karayel İlkokulu, Barış İlkokulu, Kurtuluş İlkokulu, Özgürlük İlkokulu, Aydınköy İlkokulu, Doğancı İlkokulu, Yeşilyurt İlkokulu, Yeşilyurt Özel Eğitim Merkezi, Gemikonağı Erdal Abit İlkokulu, Lefke İstiklal İlkokulu, Yedidalga İlkokulu, Boğaziçi İlkokulu, Şht. İlker Karter İlkokulu, Ötüken İlkokulu, Büyükkonuk İlkokulu, Çayırova İlkokulu, Kaplıca İlkokulu, Kumyalı İlkokulu, Mehmetçik İlkokulu, Şht. Menteş Zorba İlkokulu, Yedikonuk İlkokulu, Yenierenköy İlkokulu, Ziyamet İlkokulu ve Dipkarpaz İlkokulu.''

 

 

Kırsala ulaştılar

 

Ülkenin kentlerden uzak, kırsal kesiminde yaşayan aile çocuklarının bir bölümüne yönelik bu anlamlı girişimi örnek bir işbirliği ile gerçekleştiren Limasol Bankası ve Deniz Plaza tarafından yapılan açıklamada proje hedefleri şöyle sıralandı:

 

“Mutlu olmalarını istedik”

“Özellikle özel günlerde hatırlanmak, ve hediye almak çocukların hayatlarında büyük önemi taşımaktadır. Ulu Önder Atatürk tarafından dünya çocuklarına armağan edilen böylesi önemli bir günde bizim çocuklarımızın da dünyadaki tüm kardeşleri gibi kısa süreli de olsa mutlu olmalarını istedik. Ancak mutlu büyüyen çocukların ailelerine ve ülkelerine daha yararlı olabilecekleri gerçeğinden hareketle LTKB ve Deniz Plaza olarak örnek işbirliğimiz devam edecektir.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ