10 Aralık 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
25 TL’ye konuşturan paket
11 Nisan 2011 Pazartesi 12:13

25 TL’ye konuşturan paket

KKTCELL; ‘her yöne en ucuz’ dedi, ‘hesaplı iletişim’ dönemi başladı…

 Kampanyaları ve sunduğu avantajlar sayesinde, 2011’de KKTCELL aboneleri, toplam 6 milyon dakika daha fazla konuştu… 
 

Mobil iletişimde KKTC’nin ‘pazar lideri arasında gösterilen’ Kuzey Kıbrıs Turkcell, 25 TL’ye kadar inen konuşma paketleri ile abonelerine ‘en ucuz’ iletişim imkânı yarattı.


Seçenekler arasında 25 TL’ye Her Yöne 180 dakikalık paket de bulunan tarifeler için aboneler, “EN UCUZ” yazıp 8780’e göndererek, son 3 aylık kullanımlarına göre en uygun ve en ucuz tarife seçeneğini de öğrenebiliyor.


Aboneler kendileri için en uygun tarifeyi buluyor

Kuzey Kıbrıs Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Çağlar Uzunali, abonelerine yüzde 50 indirimli konuşma imkânı sunduklarını anımsatarak, “Her Yöne En Ucuz kampanyamıza binlerce abonemiz katıldı, katılmaya devam ediyor. Abonelerimiz kullanım alışkanlıklarını da değiştirmeden, kendileri için en uygun tarifeyi öğrenme şansı buluyor. Bu kampanya ile elimizi taşın altına koyduk, abonenin mutluluğu ile mutlu olduk” diye konuştu.

 

6 milyon dakika daha fazla


Uzunali “Kuzey Kıbrıs Turkcell aboneleri, geçtiğimiz yıla göre yurt içindeki tüm aramalarda yüzde 20 daha fazla konuşarak, yüzde 30 daha az ödeme yapıyor, kampanyalarımız ve sunduğumuz avantajlar sayesinde, 2011’de abonelerimiz aylık toplam 6 milyon dakika daha fazla konuşmuşlardır” şeklinde konuştu.

 

Daha fazla konuş daha az öde

Kuzey Kıbrıs Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Çağlar Uzunali, “Daha fazla konuş, daha az öde” hedefiyle yola çıktıklarını anlatarak, şu değerlendirmeyi yaptı:


“Her Yöne En Ucuz kampanyamızla gündeme gelen çok önemli bu ekonomik açılımı, Kuzey Kıbrıs Turkcell kalitesi ile sunduğumuzun da altını çizmek istiyorum. Abonelerimiz bir yandan yüzde 50 daha ucuz konuşma imkanı bulurken, aynı zamanda kesintisiz iletişim ve yüksek teknoloji ile de yoluna devam ediyor. Müşterilerimizin memnuniyeti için birbirinden avantajlı teklifler sunmaya devam edeceğiz.” 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ