12 Aralık 2017 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
23 Nisan ve Kurtuluş başta
15 Nisan 2011 Cuma 11:16

23 Nisan ve Kurtuluş başta

Girne ve Güzelyurt ilkokulları atletizm eleme yarışlarında mücadele etti

Milli Günler Okul Sporları ve Kol Etkinlikleri Amirliği tarafından düzenlenen İlkokul Küçükler Girne ve Güzelyurt Bölgesi Atletizm Elem Yarışları dün yapıldı.

 

Lefkoşa Atatürk Stadı’nda yapılan yarışlarda Girne Bölgesi’nde 23 Nisan İlkokulu, Güzelyurt Bölgesi’nde Özgürlük İlkokulu kızlarda ve erkeklerde birinciliği aldı.

 

TAKIM DERECELERİ

GİRNE BÖLGESİ İLKOKUL ERKEK TAKIM

 

SIRA

OKUL

PUAN

1

23 NİSAN İO

3603

2

LAPTA İO

3237

3

KARŞIYAKA İO

2959

 

GİRNE BÖLGESİ İLKOKUL KIZ TAKIM

 

SIRA

OKUL

PUAN

1

23 NİSAN İO

4668

2

LAPTA İO

3596

3

ŞHT HASAN CAFER İO

3367

 

GÜZELYURT BÖLGESİ İLKOKUL ERKEK TAKIM

SIRA

OKUL

PUAN

1

ÖZGÜRLÜK İO

4061

2

LEFKE İSTİKLAL İO

3241

3

YEŞİLYURT İO

2616

 

GÜZELYURT BÖLGESİ İLKOKUL KIZ TAKIM

SIRA

OKUL

PUAN

1

ÖZGÜRLÜK İO

3547

2

AYDINKÖY İO

3317

3

LEFKE İSTİKLAL İO

2903

 

GİRNE BÖLGESİ FERDİ SIRALAMA

KATEGORİ: İLKOKUL KIZ METRE :75 M

 

SIRA

ADI –SOYADI

OKULU

DERECE

1

HAVVA HÜDAN

23 NİSAN İO

10.9

2

EMİNE K. DEMİR

LAPTA İO

11.7

3

ZEHRA SARIOĞLU

ALSANCAK İO

12.1

KATEGORİ: İLKOKUL ERKEK METRE :75 M

 

SIRA

ADI –SOYADI

OKULU

DERECE

1

YUSUF MEŞE

23 NİSAN İO

11.3

2

OSMAN SAADETOĞLU

ÇAMLIBEL İO

11.6

3

SAFFET ÖZMENEK

BRITISH ACADEMY

11.6

KATEGORİ: İLKOKUL KIZ METRE :800 M

 

SIRA

ADI –SOYADI

OKULU

DERECE

1

BİRCE KÜNÜCAN

23 NİSAN İO

2.49.7

2

EMİNE DEMİR

LAPTA İO

3.05.5

3

HİLAL BÜLBÜL

ŞHT HASAN CAFER İO

3.09.4

KATEGORİ: İLKOKUL ERKEK METRE :1000 M

 

SIRA

ADI –SOYADI

OKULU

DERECE

1

CAN ALEX KALKAN

23 NİSAN İO

3.28.0

2

OSMAN SAADETOĞLU

ÇAMLIBEL İO

3.40.0

3

HASAN ALAT

KARŞIYAKA İO

3.44.2

KATEGORİ: İLKOKUL KIZ UZUN ATLAMA

 

SIRA

ADI –SOYADI

OKULU

DERECE

1

ZEHRA SARIOĞLU

ALSANCAK İO

4.20

2

BİRCE KÜNÜCAN

23 NİSAN İO

4.12

3

FİLİZ SINAR

KARAOĞLANOĞLU İO

3.63

KATEGORİ: İLKOKUL ERKEK UZUN ATLAMA

 

SIRA

ADI –SOYADI

OKULU

DERECE

1

BURAK GÜRDİL

ŞHT HASAN CAFER İO

4.08

2

AHMET KESKİN

LAPTA İO

4.01

3

KÜRŞAT ÖZDİNÇ

23 NİSAN İO

3.89

KATEGORİ: İLKOKUL KIZ FIRLATMA TOPU

 

SIRA

ADI –SOYADI

OKULU

DERECE

1

GÜLÜŞAN KARADAĞ

KARŞIYAKA İO

35.67

2

SELEN AKSAL

23 NİSAN İO

35.65

3

HİLAL BÜLBÜL

ŞHT HASAN CAFER İO

30.60

KATEGORİ: İLKOKUL ERKEK FIRLATMA TOPU

 

SIRA

ADI –SOYADI

OKULU

DERECE

1

MEHMET ÖNLEN

23 NİSAN İO

55.04

2

MEHMET ERDURAN

KARŞIYAKA

49.82

3

HARETTİN EROL

ÇAMLIBEL İO

48.79

KATEGORİ: İLKOKUL KIZ YÜKSEK ATLAMA

 

SIRA

ADI –SOYADI

OKULU

DERECE

1

HAVVA HÜDAN

23 NİSAN İO

1.19

2

ŞERİFE YAPICIOĞLU

LAPTA İO

1.05

3

NATALİA GHERASİMOV

KARAOĞLANOĞLU

1.05

KATEGORİ: İLKOKUL ERKEK YÜKSEK ATLAMA

 

SIRA

ADI –SOYADI

OKULU

DERECE

1

AHMET KESKİN

LAPTA İO

1.18

2

CAN ALEX KALKAN

23 NİSAN İO

1.18

3

MEHMET SELEN

ALSANCAK İO

1.18

KATEGORİ: İLKOKUL KIZ 4X75 METRE

 

SIRA

OKULU

DERECE

1

23 NİSAN İO

45.7

2

LAPTA İO

48.5

3

ŞHT HASAN CAFER İO

49.2

KATEGORİ: İLKOKUL ERKEK 4X75 METRE

 

SIRA

OKULU

DERECE

1

ŞHT HASAN CAFER İO

45.7

2

23 NİSAN İO

46.0

3

LAPTA İO

47.5

GÜZELYURT BÖLGESİ FERDİ SIRALAMA

KATEGORİ: İLKOKUL KIZ METRE :75 M

SIRA

ADI –SOYADI

OKULU

DERECE

1

YONCA SARI

AYDINKÖY İO

11.8

2

SELENAY KIRKIR

LEFKE İSTİKLAL İO

12.3

3

ELMAZİYE SANLI

DOĞANCI İO

12.5

KATEGORİ: İLKOKUL ERKEK METRE :75 M

SIRA

ADI –SOYADI

OKULU

DERECE

1

KUBİLAY TOK

ÖZGÜRLÜK İO

11.0

2

MESUT ASLAN

DOĞANCI İO

11.3

3

KEMAL GÜNAYDIN

LEFKE İSTİKLAL İO

11.5

KATEGORİ: İLKOKUL KIZ METRE :800 M

SIRA

ADI –SOYADI

OKULU

DERECE

1

FATMA KUŞÇU

ÖZGÜRLÜK İO

3.06.0

2

ASLI KÖSE

AYDINKÖY İO

3.19.7

3

SEVİM KAVAZ

DOĞANCI İO

3.31.3

KATEGORİ: İLKOKUL ERKEK METRE :1000 M

SIRA

ADI –SOYADI

OKULU

DERECE

1

MUSTAFA YORULMAZ

ÖZGÜRLÜK İO

3.36.7

2

ALİ KEMAL KAYA

AYDINKÖY İO

3.44.3

3

RECEP SANCAK

DOĞANCI İO

3.57.8

KATEGORİ: İLKOKUL KIZ UZUN ATLAMA

SIRA

ADI –SOYADI

OKULU

DERECE

1

İLAYDA BEŞİR

YEŞİLYURT İO

3.54

2

SELENAY KIRKIR

LEFKE İSTİKLAL İO

3.40

3

AÇELYA BABİLİ

KURTULUŞ İO

3.33

KATEGORİ: İLKOKUL ERKEK UZUN ATLAMA

SIRA

ADI –SOYADI

OKULU

DERECE

1

MUSTAFA YORULMAZ

ÖZGÜRLÜK İO

4.40

2

KEMAL GÜNAYDIN

LEFKE İSTİKLAL İO

4.34

3

HAKAN CİNGÖZ

YEDİDALGA İO

3.80

KATEGORİ: İLKOKUL KIZ FIRLATMA TOPU

SIRA

ADI –SOYADI

OKULU

DERECE

1

GÜLİSTAN TİMUR

AYDINKÖY İO

35.02

2

SELENAY IŞIKGÜN

YEDİDALGA İO

29.98

3

KOÇER AKAY

ÖZGÜRLÜK İO

29.87

KATEGORİ: İLKOKUL ERKEK FIRLATMA TOPU

SIRA

ADI –SOYADI

OKULU

DERECE

1

ONUR AYDIN

ÖZGÜRLÜK İO

59.24

2

NAZIM İLİM

YEŞİLYURT İO

53.10

3

AZAT ETKÜ

LEFKE İSTİKLAL İO

50.32

KATEGORİ: İLKOKUL KIZ YÜKSEK ATLAMA

SIRA

ADI –SOYADI

OKULU

DERECE

1

AYTEN YAVUZ

ÖZGÜRLÜK İO

1.13

2

ZEYNEP KARAKUŞ

LEFKE İSTİKLAL İO

1.05

3

DERYA BİLGİÇ

AYDINKÖY İ0

1.00

KATEGORİ: İLKOKUL ERKEK YÜKSEK ATLAMA

SIRA

ADI –SOYADI

OKULU

DERECE

1

AZAT ETKÜ

LEFKE İSTİKLAL İO

1.24

2

UĞUR VEDAT AKALI

AYDINKÖY İO

1.21

3

KUBİLAY TOK

ÖZGÜRLÜK İO

1.21

KATEGORİ: İLKOKUL KIZ 4X75 METRE

SIRA

OKULU

DERECE

1

ÖZGÜRLÜK İO

49.5

2

AYDINKÖY İO

50.7

3

DOĞANCI İO

50.7

KATEGORİ: İLKOKUL ERKEK 4X75 METRE

SIRA

OKULU

DERECE

1

ÖZGÜRLÜK İO

43.3

2

LEFKE İSTİKLAL İO

46.8

3

AYDINKÖY İO

48.5

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ