16 Ekim 2018 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
2012 mucizeler yılı!
07 Ocak 2012 Cumartesi 17:27

2012 mucizeler yılı!

Yaşam koçu Bülent Gardiyanoğlu, 2012 yılı ile ilgili Haberdar 7 Gün’e çok özel açıklamalar yaptı:

Rana SARRO

 

Kuantum Düşünce Tekniği Uzmanı ve Eğitmeni Yaşam Koçu Bülent Gardiyanoğlu, 2008 yılında birçok kişinin hayatında kaoslar yaşadığını, 2008 yılı itibariyle de insanların hayatında ciddi anlamda çalkantılar, ciddi problemlerin yaşanmaya başladığını işaret ederek, 2009 ile 2010 yılında ise insanların bunu sorgulamaya başladığını anlattı. 

 

 

“Kendinize değer vermeye başlayın”

 

2011 yılında enerji yoğunluğunun etkisiyle insanlar hayatlarında yaşadıklarının cevaplarını bulmaya ve farkındalık dönemine girilmeye başlandığını söyleyen Gardiyanoğlu, birçok kişi yaşadıklarının cevaplarını bulurken, birçok kişinin ise sorguladıklarının yanıtlarının farkında olmadığını kaydederek şöyle konuştu:

 

“İnsanların kendilerine değer vermeyi öğrenmesi gerektiğini vurguluyoruz. Kendimizi hep zaman ikinci plana attık, her zaman başkalarına feda ettik, kendimizi kurban ettik ve iyice çıkmazlara girdik. Bu nedenle insanları uyarıyoruz, kendinize değer vermeye başlayın.”

 

 

Dünyada yüksek enerji

 

2008 yılının başlarında dünyanın foton kuşağının dış enerji alanına girmeye başladığını, dolayısıyla dünyanın enerjisinin yükseldiğini anlatan Gardiyanoğlu, özellikle 2012 yılı itibariyle, 2 Bin yıl boyunda dünyada yüksek bir enerji olacağını ileri sürdü.

 

 

Bazı insanlar kaosa sürükleniyor

 

Bülent Gardiyanoğlu, negatif duygular içerisindeki insanların ciddi anlamda bir kaosun eşiğine doğru sürüklenebileceğini savunarak; “İnsanları artık kendi enerjilerini güçlendirmeleri konusunda uyarıyoruz” dedi.

 

 

2012 temiz kalpli insanların dönemi

 

Bülent Gardiyanoğlu, 2012 ve sonrasının temiz kalpli insanların dönemi olduğunu savunarak, olumsuz duygular içindeki kişilerin ciddi anlamda travma ve bunalımlara sürüklenebileceğine dikkat çekti. Altın çağ denen yeni bir sürecin başladığını ileri süren Gardiyanoğlu; “Bu süreç, birbirlerini yargılamayan, eleştirmeyen, suçlamayan ve birbirlerini oldukları gibi kabul eden, içi dışı bir olan insanların dönemidir” dedi.

 

 

Enerjinin yükseltilmesi için

 

Enerjinin yükseltilmesi için ise, geçmişin koşulsuz affedilmesi, kavgaların, hesaplaşmanın, kırgınlıkların, kararsızlıkların, öfke, dedikodu, intikam ve kıskançlık gibi olumsuz duygu ve düşüncelerin bir kenara bırakılarak, enerjinin bugüne odaklanılması gerektiğini anlattı.  Gardiyanoğlu şöyle konuştu:

 

 

Olumsuz duygular enerjiyi götürüyor

 

“Birçok kişinin içinde kendine ya da başkalarına kırgınlıkları var, birçok noktada kararsızlıkları var. Kararsızlık ve öfke, enerjinin yüzde 70’ini götürüyor. İntikam enerjinin yüzde 70’ini, dedikodu enerjinin çoğunu yok ediyor. Öfke, kıskançlık, rekabet, hırs ve bunun gibi olumsuz duygulara enerjimizi harcamak yerine, şimdiye odaklanılması gerekir.”

 

 

“Anda kalmak önemli”

 

İnsanların ‘anda kalınmasının’ önemine de işaret eden Gardiyanoğlu; “Enerjinin yalnızca yapılan işe verilmesi gerekir” diyerek, birisi için endişe edilmesi veya öfkelenilmesinin tüm enerjinin ona gönderilmesine neden olduğunu vurguladı.

 

 

“İstekler on kat hızlı gerçekleşebilir”

 

Foton dalgası nedeniyle 2012 ve sonrasında, endişelerin ve korkulan her şeyin insanların başına on katı hızlı geleceğini ileri süren Gardiyanoğlu; “Enerjinin geçmişe gönderilmesi veya öfke ile kırgınlıklara harcanması yerine anda kalmaya odaklanılabilmesi halinde ise dilekler on katı hızlı gerçekleşecek” dedi.

 

 

“Mucizelerle dolu bir yıl olabilir!”

 

Dünyadaki enerji yoğunluğunun hem avantajı hem de dezavantajı olduğunu kaydeden Bülent Gardiyanoğlu, enerjisi düşük insanların bu sürede olumsuz etkileneceğini, enerjisi yüksek olan, kişisel gelişimini hızlandırarak, arınmasını sağlayan kişiler için ise, 2012’nin muhteşem mucizelerle dolu bir yıl olabileceğini ileri sürdü. Gardiyanoğlu; “Yapılması gereken yalnızca değerli olduğumuzu, sevgi dolu olduğumuz hatırlamaktır” dedi.

 

 

“10 bin kişiye ulaştık”

 

Bülent Gardiyanoğlu, KKTC’de, 2 yıl içerisinde 10 bini aşkın kişiye ücretsiz seminer verdiklerini, binlerce kişiye de yaşam koçluğu yaptıklarını da belirterek, yurtdışı televizyonlarının da rağbet etmesiyle, Türkiye ve Almanya’da birçok televizyon kanalına çıkarak, canlı yayınlarda meditasyonlar yaptırdıklarını da kaydetti.

 

Dünyanın dört bir yanına giderek, 2012 ve 2 Bin yıllık sürece insanların hazırlanması ve kuantumun öğretilmesi için çalıştıklarını söyleyen Gardiyanoğlu; “Bu noktada da, işadamlarına ve halka sesleniyorum, maddi ve manevi desteklerini bekliyoruz. Çünkü süreç çok kısaldı, hepimiz olumsuz duygularla enerji kaybediyoruz” dedi.

 

 

“Nelere dikkat edilmelidir?”

 

Kuantumun aslında bir bilim dalı olduğunu ancak Kuran’da Kuantum ile ilgili birçok sır bulunduğunu da söyleyen Gardiyanoğlu, bu şifreleri insanlara açıklamak için yeni bir ekip kurma çalışmaları olduğunu belirtti.

 

 

“Birşeyleri kaybetmeden kıymetini bilmeliyiz.”

 

Bülent Gardiyanoğlu, enerjilerin yükseldiği 2012 yılı için önerilerde de bulunarak, önerilerinin dikkate alınmasının birçok insanı rahatlatacağını söyledi. Güne şükrederek başlanması gerektiğini vurgulayan Gardiyanoğlu; “Dünyanın dört bir yanında sağlık problemleri yaşayan insanlar var, bizler ise sağlığımızı kaybedinceye kadar bunun kıymetini bilmiyoruz. İnsanlara bir şeyler kaybetmeden kıymetini bilmeyi tavsiye ediyorum” dedi.

 

 

“Öfkeli ve gergin insanlardan uzak durun, seçici olu.”

 

Ayrıca yaşanan her karmik ilişki sonucunda karşı tarafın enerjisinin 7 yıl boyunca etkisinde kalındığına da dikkat çeken Gardiyanoğlu; “Birlikte olunan kişiyle 7 yıl boyunca enerji bağı içinde olunur” diyerek, ilişkilerde seçici olunması, öfkeli ve gergin insanlardan uzak durulmasının önemine işaret etti.  

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ